Facebook Google+ Twitter

Urok małych sklepów

Gdzie udać się po chleb, gdzie po proszek do prania, a gdzie po ciepły sweter? Takie pytania nurtują nas każdego dnia. Codzienność.

I moglibyśmy urządzić wyprawę do hipermarketów, gdzie kupilibyśmy to wszystko. Czy jednak zakupy muszą wyglądać jak zorganizowane przedsięwzięcie?

Nie. W osiedlowych małych sklepikach kupimy te same produkty, nie obawiając się, że działania marketingowe zachęcą nas do zbędnych zakupów. Będziemy mieli czas i spokój, by przyjrzeć się wybranemu asortymentowi. Odnajdziemy to, co nas interesuje bez przechodzenia setek metrów. Sprzedawca w trosce o nasze dobro doradzi, odpowie na pytania. Robiąc zakupy w małych sklepach, mamy gwarancję, że nie stracimy pieniędzy na sloganowych promocjach.

Zakupy są nieuniknionym elementem naszego życia. Nie muszą być one tylko obowiązkiem, lecz powinny być również przyjemnością. W małych sklepach jesteśmy klientem, o którego się dba, zabiega i zachęca do powrotu- chroni się naszą konsumencką tożsamość. Tutaj przywita nas miły uśmiech sprzedawczyni.

Od nas tylko zależy, czy chcemy być prawdziwymi klientami czy jednostkami podatnymi na marketingowe działania hipermarketów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.