Facebook Google+ Twitter

Uroki śródziemnomorskiego życia

Za oknem ponura jesienna chlapa. W taki czas miło jest ogrzać się wspomnieniami gorącego lata i egzotycznych podróży. Oto kilka kadrów z Krety.

1 z 18 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W Heraklionie Fot. Katarzyna Lisowska
W Heraklionie Fot. Katarzyna Lisowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

+ za wycieczkę na którą wciąż nie mogę się wybrać.
Dodatkowy plus za przemyślane rozmieszczenie, kolejność zdjęć. Stworzone są poszczególne wątki - ulica, targ, jedyne danie włożone sprytnie między rośliny, rzeźby, nad morzem i noc. Bardzo mi się to podoba. To niby drobiazgi, a bardzo podnoszą jakość galerii niezależnie od uroku poszczególnych zdjęć. To bardzo ważna sprawa przy tworzeniu każdej galerii - wystawy.
Tylko w podpisie pod ostatnim zdjęciem zrezygnowałabym ze słówka "nas". To tak jakbyś nagle z obserwatora, którym byłaś cały czas, na końcu nagle zmieniła się w uczestnika zdarzeń. Złamana konwencja. Lepiej by było po prostu "Na lotnisku w Atenach odlatujących żegna tajemniczo uśmiechnięty Sfinks". Ale ta kwestia to jest drobny pyłek w stosunku do jakości całości. Nie czepiam się. Piszę to, bo Twoje materiały są świetne, a mogą być idealne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) za przywołanie wspomnień

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.12.2007 13:14

(+) Bardzo ladne. Takie.... uspokajajace...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, jak to mówią - no i tego będziemy się trzymać:)
A na przyszłość już wiem, czego nalezy unikać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Południe...:-) (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kasiu formalnie to niby tak ale musiałabyś mieć wyjątkowego pecha żeby, któraś z tych osób znalazła akurat tę galerię i tak bardzo nie chciała w niej być żeby z tym coś zrobiła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za info. Czyli formalnie rzecz biorac powinnam usunąć 4 zdjęcia.

Może ktoś zebrałby do kupy (przepraszam) te informacje - dotyczące aspektów prawnych oraz dotyczące technicznej strony publikowana zdjęć w galeriach i skrobnął artykulik (lub dwa) w serii poradnikowej dotyczącej fotografii???

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

plus , ciekawe klimaty :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

takie targi to jedna z najlepszych rzeczy na południu (+)

Kasiu z tego co sie orientuję jeśli wrzucasz czyjeś zdjęcie do netu, a osoba ta nie jest uczestnikiem imprezy masowej albo czegoś podobnego to trzeba mieć zgodę takiej osoby.

Co do rozdzielczości - zasadniczo wrzucam zdjęcia, które ważą ok 200 kb, choć zdarza mi się (np. przy fotografiach w galerii Mali mieszkańcy Ziemi), że wrzucam oryginały - wtedy trzeba dużo czasu poświęcić samemu wrzucaniu zdjęć ale otwierają się normalnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bartku, też się zastanawiałam jak to jest z fotografowaniem ludzi i upublicznianiem tych zdjęć. Przyznam, że nie wiem. Czy ktoś wie jak są regulowane te sprawy?

I druga moja prośba o radę - w jakiej rozdzielczosci wrzucacie zdjecia do galerii? Ja zmniejszyłam zdjęcia do ok 200 kb i teraz widzę, że wyglądaja koszmarnie. Czy w czasie tworzenia galerii zdjęcia są dalej zmniejszane? W jakiej rozdzielczości zamieszczać zdjęcia, żeby nie otwierały się zbyt wolno, a żeby miały przyzwoitą jakość? Pomóżcie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.