Facebook Google+ Twitter

Ursus nie przestaje zaskakiwać

Jakiś czas temu Ursus zapowiadał niespodziankę, która ma się pojawić na początku 2013 roku. Niespodzianka przestała być tajemnicą. Alternatywa na wielkanocny prezent?

"Ursus Farming Simulator" / Fot. URSUS S.A.Na XIX Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach w dniach 8-10 marca zostanie zaprezentowana oficjalnie wersja "Ursus Farming Simulator". Jest to jedna z najbardziej popularnych gier symulacyjnych na świecie.

Edycja tej części gry jest wspólnym osiągnięciem polskiego producenta traktorów oraz CDP.pl z grupy CD PROJEKT, działającej na rynku gier komputerowych od osiemnastu lat .

Wiceprezes zarządu Ursus S.A. Karol Zarajczyk dopatruje się w edycji gry, nie tylko pozyskania dla spółki nowego kapitału, ale również budowania nowego wizerunku marki wśród młodego pokolenia w Polsce i poza jej granicami.

Dla miłośników gry dostępne będą nie tylko wiernie odwzorowane najnowsze modele Ursusa, ale również modele historyczne."Ursus Farming Simulator" / Fot. URSUS S.A.
Gry z serii „Farming Simulator” doceniane są na całym świecie za realizm, przyzwoite odwzorowanie prawdziwych warunków pracy oraz wykorzystywanych narzędzi i maszyn.

„Nowa Era” Ursusa zapoczątkowana napojem energetycznym dotarła do kolejnego etapu i wydaje się, że na tym firma nie poprzestanie.
"Ursus Farming Simulator" / Fot. URSUS S.A. "Ursus Farming Simulator" / Fot. URSUS S.A.
Gra powinna trafić na półki sklepowe tuż po premierze na kieleckich targach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.