Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

95635 miejsce

Ursus nie przestaje zaskakiwać

Jakiś czas temu Ursus zapowiadał niespodziankę, która ma się pojawić na początku 2013 roku. Niespodzianka przestała być tajemnicą. Alternatywa na wielkanocny prezent?

"Ursus Farming Simulator" / Fot. URSUS S.A.Na XIX Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach w dniach 8-10 marca zostanie zaprezentowana oficjalnie wersja "Ursus Farming Simulator". Jest to jedna z najbardziej popularnych gier symulacyjnych na świecie.

Edycja tej części gry jest wspólnym osiągnięciem polskiego producenta traktorów oraz CDP.pl z grupy CD PROJEKT, działającej na rynku gier komputerowych od osiemnastu lat .

Wiceprezes zarządu Ursus S.A. Karol Zarajczyk dopatruje się w edycji gry, nie tylko pozyskania dla spółki nowego kapitału, ale również budowania nowego wizerunku marki wśród młodego pokolenia w Polsce i poza jej granicami.

Dla miłośników gry dostępne będą nie tylko wiernie odwzorowane najnowsze modele Ursusa, ale również modele historyczne."Ursus Farming Simulator" / Fot. URSUS S.A.
Gry z serii „Farming Simulator” doceniane są na całym świecie za realizm, przyzwoite odwzorowanie prawdziwych warunków pracy oraz wykorzystywanych narzędzi i maszyn.

„Nowa Era” Ursusa zapoczątkowana napojem energetycznym dotarła do kolejnego etapu i wydaje się, że na tym firma nie poprzestanie.
"Ursus Farming Simulator" / Fot. URSUS S.A. "Ursus Farming Simulator" / Fot. URSUS S.A.
Gra powinna trafić na półki sklepowe tuż po premierze na kieleckich targach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.