Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20575 miejsce

Ursus to nie tylko ciągniki!

Od dziesięcioleci Ursus kojarzy się z traktorami. Oprócz wznowionej produkcji ciągników rolniczych, marka dynamicznie zdobywa kolejne rynki napojem energetycznym. Gotowe są również inne produkty, które mają za zadanie utrwalić wizerunek marki.

Ursus C-360, napój energetyczny, dystrybucja pomorska Art-Center / Fot. Artur HampelWszystko zaczęło się od napoju energetycznego "Ursus", na targach rolniczych Agro-Show w Bednarach koło Poznania dwa lata temu. Jak wyjaśnia Marcin Niemkiewicz, Sales Menadżer w firmie Ursus S.A., zastanawiano się wówczas nad gadżetem reklamowym, odmiennym od powszechnie stosowanych do tej pory. Wybór napoju energetycznego, jako takiej właśnie formy promocji, okazał się niezwykle trafny. Ogromna część zwiedzających targi, po niedługim czasie zaopatrzona była w napój. Dodając sobie niezbędnej energii, potrzebnej do obejścia ogromnego obszaru targowego i jednocześnie zaspakajając pragnienie, odwiedzała kolejne stoiska targowe trzymając w ręku puszkę z logotypem firmy.

Napój cieszył się tak ogromną popularnością, iż po niedługim czasie firma podjęła decyzję o jego masowej produkcji i wprowadzeniu go do obrotu handlowego.

Ursus C-360, napój energetyczny, dystrybucja pomorska Art-Center / Fot. Artur HampelNapój energetyczny "Ursus" sygnowany jest legendą polskiego przemysłu rolnego, mianowicie modelem C-360. Od pewnego czasu produkt dociera do kolejnych półek sklepowych w Polsce.

Jak zapewnia Marcin Niemkiewicz, to nie koniec niespodzianek jakie oferuje firma Ursus S.A.. W oparciu o znane ciągniki rolnicze Ursus, opracowywane są rozwiązania mające za zadanie utrwalanie wizerunku marki w świadomości społeczeństwa. Nowy produkt ma całkowicie zaskoczyć klientów. Jego promocja ma się rozpocząć już wkrótce.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Łezka się kręci. Oby coś wyszło z tych planów i projektów. Może przynajmniej to będzie polskie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam nadzieję, że będzie żółta edycja C-330, bo taką maszynkę mam w stodole :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.