Facebook Google+ Twitter

Ursynalia 2010 - dzień pierwszy

Czyli skrót pierwszego dnia finału warszawskich juwenaliów.

Oficjalny plakat Ursynaliów 2010 / Fot. Samorząd Studentów SGGWSzkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, jako druga po Uniwersytecie Warszawskim, zdecydowała się na biletowanie juwenaliów. Informacja ta wzbudziła wiele kontrowersji, organizator – Samorząd Studentów SGGW zdecydował się na taki krok, by zapewnić uczestnikom zabawę na najwyższym poziomie. Jak minął pierwszy dzień Ursynaliów 2010?

Spośród wszystkich występujących w piątek gwiazd najliczniejszą publiczność zebrał koncert Jelonka łączącego dźwięk skrzypiec z gitarowymi przesterami. Zgodnie z zapowiedzią na scenie pojawiły się efekty pirotechniczne, jednak były one jedynie małym dodatkiem do niezwykle ekspresyjnego pokazu muzyczno-taneczno-zabawowego zaserwowanego przez członków zespołu. Dopracowanie techniczne zgrabnie połączyli z niemałą dawką humoru i trafnym doborem repertuaru. Nieco mniej osób pozostało na występie gwiazdy wieczoru – grupy Strachy na lachy, która zagrała poprawnie, jednak bez polotu.

Spośród młodszych zespołów moją uwagę przykuł Carrion - działająca od siedmiu lat formacja zagrała naprawdę świetny koncert i, choć nie zgromadził on tłumów pod sceną, członkowie grupy dawali z siebie wszystko i czerpali z tego niemałą przyjemność.

Znakomitym pomysłem było otwarcie namiotu klubowego dla osób nie darzących sympatią mocnych brzmień – najlepszy prezent w święto studentów – dostosowanie się do ich różnorodnych upodobań muzycznych. Zabawa w strefie muzyki klubowej, według zapewnień organizatorów, miała trwać do godziny czwartej nad ranem.

I tak upłynął wieczór i poranek – dzień pierwszy.
Do soboty!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.