Facebook Google+ Twitter

Ursynalia 2015. Epica dołącza do wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznej imprezie

Epica jest kolejnym zespołem który dołącza do tegorocznej edycji Ursynaliów, która odbędzie się w dniach 29-30 maja. Będzie do druga wizyta w naszym kraju w tym roku holenderskiego zespołu grającego metal symfoniczny.

 / Fot. Michał Młynarczyk/www.michalmlynarczk.comWiosną 2014 roku Epica wydała swój szósty album pt. ‘The Quantum Enigma’, którym potwierdza, że nadal należy do pierwszej ligi symfonicznego metalu na świecie. Zespół nie osiada na laurach. Można śmiało powiedzieć, że Epica nigdy nie nagrała dwa razy takiego samego krążka. Swoją sławę i reputację zdobyli przede wszystkim przekraczając ramy gatunkowe, nierzadko zaskakując. ‘The Quantum Enigma’ brzmi żywiej, fenomenalnie łącząc cięte gitary z podniosłymi refrenami, osadzoną grą bębnów, potężnymi partiami syntezatorów, by w końcu zwieńczyć swoją sztukę niesamowitym śpiewem uwielbianej Simone Simons.

Mark Jansen podkreśla współpracę wszystkich muzyków przy powstawaniu albumu:
„W o wiele większym stopniu niż nasze poprzednie krążki, The Quantum Enigma jest rezultatem pracy całego zespołu. Po zaprezentowaniu podstawowych pomysłów przez poszczególnych członków ogrywaliśmy utwory jak za starych czasów, zupełnie na żywo. Jak solidna drużyna, skoncentrowaliśmy się na niuansach, porównywaliśmy tuziny wzmacniaczy i innego sprzętu, aby przebić brzmienie poprzednich albumów. Zabrało nam to nieco czasu, ale to był jedyny sposób osiągnięcia naszego celu – nagrania albumu wznoszącego Epikę na nowy poziom.”

Epica dołącza do ogłoszonych wcześniej zespołów: Guano Apes, Hatebreed, Skindred, The Qemists, Napalm Death, Unearth, Jelonek, Chemia, Coma, Bracia Figo Fagot, Bednarek, Farben Lehre oraz Deyacoda.

Przypominamy też, że do końca lutego obowiązuje ostatnia promocyjna cena biletów oraz karnetów. Od 1 marca wejściówki na Ursynalia dostępne będą w wyższych cenach. Szczegóły dotyczące cen znajdziecie nas stronie internetowej Ursynaliów oraz na stronie internetowej TicketPro.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.