Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17496 miejsce

Ursynalia 2015. Znamy pierwszych artystów. Wśród nich Skindred, Coma, Jelonek i Bednarek

Ursynalia 2015 - juwenalia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbędą się w dniach 29-30 maja 2015 roku na terenie Kampusu SGGW. Dziś zapowiedziani zostali pierwsi artyści, a wśród nich brytyjska grupa muzyczna Skindred.

 / Fot. Materiały prasoweKiedy po ostatnich dwóch latach na studencki festiwal Ursynalia spadła fala odwołujących się koncertów przez takie gwiazdy jak ZZ Top, Five Finger Death Punch czy Steve Aoki popularność festiwalu drastycznie spadał.

Tegoroczna edycja ma w planach ponownie wynieść Ursynalia na wyżyny festiwalów muzycznych jak zapowiadają organizatorzy. Dziś o godzinie 10:00 zostali ogłoszeni pierwsi artyści.

 / Fot. Materiały prasoweSkindred - brytyjska grupa muzyczna z Newport grająca połączenie metalu, punka, reggae, dancehallu i drum’n’bassu. Ich muzyka często bywa zwana ragga metalem.
Zespół powstał w 1998 roku po rozpadzie grupy Dub War. Ich piosenka „Nobody” znalazła się w soundtracku do gry „Need for Speed: Underground 2” i „MX vs ATV Unleashed”.
Jak do tej pory Skindred wydał cztery albumy: Babylon, Roots Rock Riot, Shark Bites and Dog Fights, oraz 25 kwietnia 2011 czwarty album — Union Black. W 2014 roku Skindred wystąpił na Przystanku Woodstock.

 / Fot. Materiały prasoweComa - tego zespołu polskiej publiczności przedstawiać nie trzeba, a Ci który jeszcze nie znają, to jest to polski zespół rockowy założony w czerwcu 1998 roku w Łodzi cieszący się ogromną popularnością wśród polskiej (i nie tylko) publiczności. Ostatnie dwa koncerty w klubie Stodoła zostały wyprzedane, co świadczy o niemalejącej popularności zespołu który nieprzerwanie gra od 17 lat.

 / Fot. Materiały prasoweJelonek - polski muzyk, kompozytor i multiinstrumentalista, znany głównie jako skrzypek. Członek zespołów Hunter i Orkiestra Dni Naszych. Były członek kieleckiej grupy Ankh. Nagrał płyty zawierające muzykę poważną, pop, folk, rock, metal, hard rock. Stały bywalec Ursynaliów.

 / Fot. Materiały prasoweKamil Bednarek (znany również jako MaccaBraa) – polski wokalista reggae, kompozytor, autor tekstów i instrumentalista. W latach 2008–2012 wokalista formacji Star Guard Muffin, a od 2012 roku zespołu sygnowanego jego nazwiskiem. Laureat programu Mam talent!

 / Fot. Materiały prasoweFarben Lehre - polski zespół punkowy, który powstał w 1986 roku z inicjatywy Wojciecha Wojdy oraz Marka Knapa.

 / Fot. Materiały prasoweChemia - polski rockowy zespół, założony w 2007 roku w Warszawie przez Wojciecha Balczuna. W 2010 roku zespół rozpoczął koncertowanie, a także wydał swój pierwszy album pt. Dobra Chemia.

A poniżej prezentowany filmik zapowiadający wszystkich artystów na oficjalnym kanale Youtube:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.