Facebook Google+ Twitter

Ursynów oddaje hołd Stanisławowi Barei

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-03-10 14:50

17 marca na terenie Ursynowa odbędzie się gra miejska poświęcona twórczości, jednego z najbardziej popularnych i lubianych reżyserów polskich, Stanisława Barei.

 / Fot. zwalcznude.plGra miejska jest wciąż jeszcze mało popularną formą rozrywki, która angażuje przestrzeń miejską w interakcję ze wszystkimi graczami. Drużyny, biorące udział w konkurencji, spotykają się w tym samym gronie jedynie na starcie i na mecie gry. Po rozpoczęciu zabawy rozbiegają się po całej dzielnicy w poszukiwaniu wyznaczonych przez organizatorów punktów. Ich zadaniem jest nie tylko odnaleźć te miejsca, ale także podołać wyzwaniom postawionym przed nimi na każdym z odwiedzanych punktów.

Najbliższa gra, która odbędzie się 17 marca na terenie dzielnicy Ursynów, nawiązywać będzie do twórczości Stanisława Barei, a w szczególności do jego telewizyjnej realizacji, serialu "Alternatywy 4".

Fabuła gry zatem nawiązuje do absurdu PRL-u związanego z przydziałem mieszkań. Drużyny będą walczyć, niczym pokolenia lat pięćdziesiątych czy sześdziesiątych, o zdobycie pełnej dokumentacji potrzebnej do przydziału mieszkania. Aby udowodnić swoje oddanie sprawom Polski Ludowej, gracze będą musieli wykazać się dostosowaniem do warunków, jakie wyznacza rzeczywistość PRL.

Tajemnicą są zadania gry miejskiej, jednak wiadomo już, że będą one związane z tematyką mieszkalną, komunistyczną propagandą, a także bardzo nietypowymi sportami. Organizatorzy twierdzą, iż jedną z konkurencji będzie dziedzina sportu, której ponad 99 proc. uczestników nie próbowało nigdy w życiu.

Gra orgnizowana jest na zamówienie Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Aby wziąć w niej udział należy się zarejestrować. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły programu oraz rejestracji można odnaleźć na: http://zwalcznude.pl/gra_miejska_ursynow.html
Nowości i kolejne szczegóły gry można odnaleźć na stronie Facebook organizatorów:http://www.facebook.com/pages/Zwalcz-Nud%C4%99/171794529507023?ref=tn_tnmn
oraz stronie wydarzenia:Gra Miejska Ursynów Facebook

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.