Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31685 miejsce

Urzędnicy będą wyświetlali komunikaty na telebimie!

Dzięki zawieszeniu wielkiego telebimu na ścianie urzędu dzielnicy, mieszkańcy warszawskiego Bemowa mają być informowani o tym, co się dzieje w ich okolicy. Celem projektu - jak zapewnia rzecznik urzędu - jest poprawa jakości życia mieszkańców dzielnicy.

Urząd Dzielnicy Bemowo / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Ratusz_bemowo.jpgTelebim zostanie umieszczony na elewacji Urzędu Dzielnicy Bemowo. Będzie to pełnokolorowy ekran o powierzchni 20 m.kw. Celem przedsięwzięcia - jak zapewniają urzędnicy - jest lepsze informowanie mieszkańców Bemowa o bieżących wydarzeniach, przekazywanie ważnych informacji kulturalnych i społecznych. – W naszej dzielnicy wprawdzie najwięcej dzieje się w okresie letnim i jesiennym, ale zawsze będzie o czym opowiadać – mówi rzecznik prasowy dzielnicy, Marek Zygrzak.

Władze dzielnicy nie planują pokazywania reklam. Emitowane będą tylko fakty dotyczące mieszkańców oraz filmy na temat aktualnych wydarzeń.

Przetarg na telebim został już ogłoszony. Wstępnie wartość inwestycji oszacowano na 20 tys. zł. Zostanie ona sfinansowana ze środków Wydziału Promocji Urzędu Dzielnicy Bemowo. Pierwsze informacje na ekranie będzie można oglądać już pod koniec wakacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

  • P J
  • 10.05.2008 08:22

Ciekaw jestem co to za filmy:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • K K
  • 10.05.2008 08:06

nie chodzi o to, żeby lecieć pod telebim, ale żeby móc podejrzeć, co słychać w dzielnicy, jadąc np. tramwajem do pracy... plus dla autorki za info :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Naród sie bogaci..tylko kto to będzie czytał:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest pomysł.Każda dzielnica Warszawy może się wzorować, również inne miasta.Plus dla autorki artykułu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.