Facebook Google+ Twitter

Urzędnicy chcą zabrać kórniczance spod Poznania trójkę dzieci

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-09-04 11:43

Dzieci mieszkanki Kórnika pod Poznaniem mogą trafić do domu dziecka. Powodem są przede wszystkim fatalne warunki mieszkaniowe. Burmistrz wskazuje jednak, że matka nie potrafi zadbać o dobro swych dzieci. Innego zdania jest dyrektor miejscowego domu dziecka. Być może rozwiązaniem byłoby przyznanie drugiego mieszkania tej wielodzietnej rodzinie.

Wioletta Fogt obawia się, że z powodu złych warunków mieszkaniowych utraci swoje dzieci / Fot. S. Seidler/PolskapressePiotrek - jeden z synów Wioletty Fogt z Kórnika, przebywa już w domu dziecka. - Mógłby do nas wrócić, ale urzędnicy nie pozwalają na to, tłumacząc, że mam złe warunki mieszkaniowe - wyjaśnia matka ośmiorga dzieci. 1 września, zgodnie z wyrokiem sądu, do placówki miała trafić jeszcze trójka jej pociech, ale z powodu braku miejsca są w domu.

- Mieszkanie nadaje się do kapitalnego remontu. W łazience na ścianie jest wielki grzyb. Jak się go zetrze, to schodzi z farbą i szybko znów się pojawia - mówi kórniczanka. - Otwór wentylacyjny z łazienki zamiast na dwór, wychodzi na strych i wszystko z powrotem się skrapla, cieknąc po ścianie.

Cała historia kórniczanki na stronach Polska Głos Wielkopolski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.