Facebook Google+ Twitter

Urzędnicy zadbajcie o Polonię!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-02 14:14

Obskurne baraki, toalety toi toi czy brudne krzesełka nie są dobrą wizytówką miasta – piszą kibice w "Białej księdze zaniedbań względem stadionu Polonii". Fani Polonii Warszawa przypomnieli też wyborcze obietnice Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Na pomysł przypomnienia obietnic władz miasta sprzed kilku lat i zestawienia ich z rzeczywistością wpadli kibice związani ze stroną www.konwiktorska6.pl.

W "Białej księdze..." znajdziemy m.in. wypowiedź prezydent Hanny Gronkiewicz -Waltz z 2007 r.: My nie gadamy, tylko robimy. Dlatego też spotykamy się tutaj, na Polonii. To inwestycja, która idzie zgodnie z terminem (...) Pozostałe trybuny będą wykonane do 2010 r.

Kibice zaprezentowali dokument zaniedbań miasta w sprawie modernizacji stadionu Polonii Warszawa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego.

Zamieścili zdjęcia, obietnice polityków, dokładne relacje z ważnych wydarzeń. Zawarli również wnioski odnośnie braku budowy nowego obiektu przy ul. Konwiktorskiej 6. Tym samym pragną dać jasno do zrozumienia, że nie było i nie będzie zgody na nierówne traktowanie i celową degradacje obiektu oraz infrastruktury Klubu Polonii Warszawa.

Jeden z egzemplarzy został wysłany do prezydent miasta oraz mediów stolicy.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!
(Krzysztof Przygoński )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.