Facebook Google+ Twitter

Urzędnicy zapowiadają nadrobienie zaległości w budowie Mostu Północnego

Budowa Mostu Północnego nie idzie zgodnie z planem. Opóźnienia są spowodowane przejściem czterech fal powodziowych. Urzędnicy zapewniają, że wykonawca nadrobi opóźnienie.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Warszawa_foto_br1.jpg&filetimestamp=20091101075119 O ile budowa została opóźniona tego dokładnie nie wiadomo. Małgorzata Gajewska, rzecznik Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych twierdzi, ze może to być nawet klika miesięcy. Dokładne oszacowanie będzie możliwe po przejściu fali powodziowej.

Jak czytamy na portalu TVN Warszawa prace przy budowie mostu są wstrzymane. Na chwile obecną gotowy jes tylko jeden filar po stronie Białołęki. Jeszcze klika tygodni temu zapowiadano, że na początku września mają być gotowe wszystkie.

Gajewska informuję, że opóźnienia w harmonogramie nie oznaczają, że otwarcie mostu się opóźni.
- Do zakończenia budowy zostało jeszcze dużo czasu. Jesteśmy pewni, że wykonawca zdąży te opóźnienia nadrobić. Nadal utrzymujemy, że budowa zostanie oddana zgodnie z terminem- zaznacza.

Dalszy harmonogram w dużym stopniu zależy jednak od pogody. Jeśli zima będzie ostra to z nadrobieniem prac może być problem.

Budowa ma się zakończyć w 2011 roku. Most ma poprawić komunikację Białołęki z lewobrzeżną częścią miasta.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.