Facebook Google+ Twitter

US Nightcall Meeting #2. Spotkanie amerykańskich aut w Krakowie

Na zakończenie sezonu zlotowego, 28 września, odbyło się drugie już spotkanie amerykańskich pojazdów.

Ford Mustang Fastback z 1968 r. / Fot. Postularis - Michał SiekierkoGrupa pasjonatów przyjechała na parking filii Inter Cars, przy ulicy Centralnej 91 w Krakowie. Była to doskonała okazja do poznania innych posiadaczy amerykańskich krążowników, które zwalają z nóg bulgotem silników, a także do wymiany doświadczeń.

Wieczór obfitował w atrakcje. Oczywiście najważniejsza była prezentacja maszyn! A odwieczny spór i rywalizacja między miłośnikami samochodów ”Wielkiej Trójki”? Nic tak nie jednoczy, jak wspólny grill, bo amatorów kiełbasek jak zwykle nie zabrakło. Spotkaniu towarzyszyła muzyka dobrana przez DJ-a Łukasza Nowickiego z Event Pro.

Naklejka zlotowa / Fot. Paweł BarszczUS Nightcall Meeting ma swoje klimatyczne „logo”, jest nim piosenka Kavinsky „Nightcall”.

Można też było podziwiać galerię rysunków samochodów amerykańskich autorstwa Andrzeja Wolfartha (www.desoto58.com). Uczestnicy wzięli udział w wyborze najładniejszego auta. Pierwsze miejsce ex aequo zdobył Ford Mustang Fastback z roku 1968 oraz Chevrolet Corvette Stingray z 1976 roku. Drugie miejsce zajął Cadillac de Ville z roku 1976.

Nocny cruising / Fot. Postularis - Michał SiekierkoNa zakończenie imprezy odbył się przejazd dla najbardziej wytrwałych, ulicami nocnego Krakowa.

Informacje o następnych spotkaniach można znaleźć na portalu Facebook w profilu grupy: US Nightcall Kraków.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.