Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10518 miejsce

USA pod okupacją japońsko-niemiecką? Zobacz zwiastun serialu "Człowiek z wysokiego zamku" (wideo)

Podczas konwentu Comic-Con zaprezentowany został zwiastun serialu "Człowiek z wysokiego zamku". To adaptacja książki Philipa K. Dicka.

 / Fot. zrzut ekranu/YouTubeSerial "Człowiek z wysokiego zamku" produkuje Amazon. Na początku roku pokazany został pilotowy odcinek. Fabuła osadzona została w alternatywnej rzeczywistości, w której państwa osi zdobyły panowanie nad światem. Wpływy Niemiec sięgają od środkowych i zachodnich stanów USA aż za Ural. Z kolei wschodnim wybrzeżem rządzą Japończycy.

Zwiastun trwa blisko 2 minuty. Zobaczymy na nim Stany Zjednoczone pod okupacją japońską-niemiecką i rodzący się bunt. Producentem wykonawczym "Człowieka z wysokiego zamku" jest Ridley Scott. Serial trafi na ekrany jesienią.

Serial powstał na podstawie wydanej w latach 60. powieści Philipa K. Dicka.

Czytaj także: Na co do kina w drugim półroczu? Sprawdź najciekawsze premiery kinowe


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pjilip P. Dick pisal powieści wysokiego lotu które mnie fascynowały jak powieści naszego Stanisława Lema. Ridley Scott też choc tu jest gl. producentem wysoki poziom swoich realizacji. Mam jednak obawy czy akurat musieli zrobić serial o okupacji USA?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zwiastun jak zwiastun... Może będzie lepiej niż w przypadku nowego "Terminatora". Inna sprawa, że seriale wymagają od odbiorcy pewnego "perspektywicznego" nastawienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyjrzałem się zwiastunowi ekranizacji Wysokiego zamku, powieści którą znam i nie uważalem za atrakcyjną do sfilmowania. I co? Zwiastun jest bardzo obiecujcy i jakby realistyczny w ukazywaniu poczynań okupujących USA hitlerowcow i japończykow.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.