Facebook Google+ Twitter

USA. Proces za balonowe show

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-10-18 07:42

Policja stanu Kolorado zapowiedziała rozpoczęcie sprawy karnej przeciw rodzinie sześcioletniego chłopca, która zawiadomiła władze o rzekomej ucieczce syna balonem.

Miejscowy szeryf powiedział dziennikarzom, że jego biuro przygotowuje zarzuty przeciw ojcu dziecka, który był wczoraj ponownie przesłuchiwany. Nie wykluczono postawienia w stan oskarżenia również innych członków rodziny. Nie ujawniono jednak jakie to będą zarzuty.
W ostatni czwartek mężczyzna zaalarmował policję, że jego synek wzbił się w powietrze balonem domowej roboty. Poszukiwania i akcja ratunkowa trwały prawie dwie godziny.

Operacja, w którą zaangażowano liczne patrole policyjne, a także śmigłowce, była relacjonowana na bieżąco we wszystkich dziennikach. Po odnalezieniu wypełnionego helem balonu, który przeleciał z wiatrem 80 km, okazało się jednak, że nie miał on na pokładzie pasażera. 6-letni Falcon Heene przez cały czas ukrywał się za wielkim pudłem w garażu rodziców.

Policja postanowiła postawić ojca dziecka w stan oskarżenia po wywiadzie na żywo, wyemitowanym przez lokalną telewizję. 6-letni bohater wydarzenia, zapytany, dlaczego przez 2 godziny nie odpowiadał na wołania domowników, zwrócił się do ojca z widocznym zdziwieniem: "Przecież mówiłeś, że robimy to wszystko pod publikę!"

Sieć telewizyjna ujawniła, że wcześniej ojciec kilkakrotnie zwracał się do niej, by zrobiła program o zbudowanym przez niego balonie w kształcie latającego talerza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.