Facebook Google+ Twitter

USA. Tragedia w kościele, nie żyją dwie osoby

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-07-28 07:30

W amerykańskim stanie Tennessee uzbrojony mężczyzna zastrzelił dwie osoby w kościele. 7 osób z poważnymi obrażeniami przebywa w szpitalu.

Do tragedii doszło w kościele unitarianistycznym położonym na przedmieściach trzeciego co do wielkości miasta Tennessee, Knoxville. Odbywał się tam występ teatrzyku dziecięcego, który oglądało około 200 osób. 58-letni napastnik nagle wyciągnął z pokrowca na gitarę strzelbę myśliwską, zaczął rzucać wyzwiska a następnie oddał 3 strzały. W kościele wybuchła panika. Część obecnych tam ludzi chowała się pod ławki, inni uciekali z budynku.
Uzbrojonego napastnika obezwładnił mężczyzna, który grał jedną z ról w przygotowanej przez dzieci sztuce. Kilka minut później na miejsce przyjechała policja. Morderca został aresztowany. Postawiono mu zarzut morderstwa pierwszego stopnia. Motywy jego działania nie są znane.

Wśród ofiar strzelaniny jest 60-letni mężczyzna, który zginął na miejscu oraz 61-letnia kobieta, która zmarła w szpitalu. 7 innych osób zostało rannych; stan 5 z nich lekarze określają jako poważny. Wśród poszkodowanych nie ma dzieci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.