Facebook Google+ Twitter

USA. Wściekła klientka taranuje salon sieci komórkowej (video)

W Stanach Zjednoczonych klientka sieci T-Mobile wjechała SUV-em do firmowego salonu i zdemolowała wnętrze. Kobieta czuła się oszukana i niewłaściwie potraktowana przez pracowników sklepu.

Mat. ilustr. https://www.facebook.com/PalmSpringsPD/photos/a.329019877147121.74359.137532669629177/416130548436053/?type=3&theater / Fot. Palm Springs Police Department, CAShinobia Montoria Wright (26) zjawiła się w salonie T-Mobile w Palm Springs (Kalifornia) z żądaniem wymiany uszkodzonego iPhone'a. Niestety okazało się, że jakiekolwiek gwarancje i ubezpieczenia w tym przypadku nie zwalniają klientki od kosztów. Nie było to po myśli pani Wright, która starała się przekonać kierownika sklepu, że winien dokonać wymiany telefonu. On sam nabrał w międzyczasie przekonania, że klientka sprawia dziwne wrażenie i zdaje się być pod wpływem jakichś środków. To wszystko działo się w środę.

Następnego dnia pani Wright wróciła do salonu, ale już nie wchodziła do środka. Zamiast tego, staranowała fronton potężnym SUV-em marki Nissan Armada. Wright wjechała do wnętrza sklepu, wysiadła z pojazdu i zaczęła demolować wszystko wokół. W szarży zdesperowanej Amerykanki został ranny jeden z pracowników salonu, którego hospitalizowano. Innego, który usiłował ją powstrzymać, potraktowała powodując "widoczne obrażenia".

Przybyła policja dowiedziała się od zacietrzewionej kobiety, że miała "zły dzień". Jak nie trudno się domyślać, tego rodzaju tłumaczenia nie zadowoliły stróżów prawa. Shinobia Montoria Wright usłyszała dość długą listę zarzutów, m.in. pobicie, pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia (typ kwalifikowany), włamanie, niebezpieczna jazda.

Sama sprawczyni również ucierpiała w tym wszystkim i konieczna była interwencja chirurga w JFK Medical Center w Atlantis. Ponadto specjaliści będą opiniować o jej kondycji psychicznej.

Według ustaleń policji, nic nie wskazuje na to, iżby narkotyki lub alkohol odgrywały jakąkolwiek rolę w całym zdarzeniu. Kobieta utrzymuje, że jej zachowanie powodowane było próbą wymuszenia nienależnej zapłaty przez pracownika salonu.

Straty poczynione przez panią Wright oszacowano na ponad 30 tysięcy dolarów.

źródło: Palm Beach Post

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

T-rex mobile w T mobile ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.