Facebook Google+ Twitter

USA zniesie wizy dla Polaków? Projekt ustawy trafi fo Kongresu

W tym tygodniu do amerykańskiego Kongresu ponownie trafi projekt ustawy w sprawie zniesienia wiz dla Polaków.

Kapitol, siedziba Kongresu / Fot. Kmccoy, licencja GNU Wolnej Dokumentacji 1.2, CC 2.0, Uznanie autorstwa: Kevin McCoyNowy projekt zgłoszą: Mark Kirk, republikański senator, Mike Quigley i Dan Lipinski -
członkowie Izby Reprezentantów z Chicago.

Wyjście z Iraku to koniec marzeń o zniesieniu wiz do USA?

Ustawa zakłada zniesienie wiz i sprawdzanie, czy Polacy przebywają w USA legalnie. Jak podaje RMF24, w tym kształcie raczej nie ma szans na powodzenie.

Podobne projekty niemal każdego roku trafiały do komisji.

A może czas wprowadzić wizy dla Amerykanów?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

ala
  • ala
  • 08.03.2011 20:42

USA nie chce drugiej Polski u siebie oni wiedzą że Polska to katolicy czyli złodzieje alkoholicy i lenie

Komentarz został ukrytyrozwiń
uważny obserwator
  • uważny obserwator
  • 08.03.2011 14:59

Odkąd jesteśmy w Unii, nie potrzebuję wizy do Stanów i nawet nie zamierzam o nią prosić. Jest tyle innych pięknych stron świata gdzie Polaków przyjmują bez problemu. Jeszcze trochę, a sami będą prosić by do nich jechać!! A wystawać w kolejkach i jeszcze taką kasę płacić za wizę bezsens, mało dostając wizę nie jestem pewny, czy mnie do tego kraju wpuszczą, to już totalny bezsens. Najlepiej by było, gdyby Polacy zbojkotowali amerykańców, mało wycofać wojska z Afganistanu, ograniczyć maksymalnie zakupy w stanach, utrudnić żywot ich firmom w Polsce i jestem pewien, że od razu zmienią front. A jeździć i prosić by łaskawie wizy znieśli upokarzające!!!!! Oni wiedzieli od zawsze, że Polska będzie im w cztery litery wchodzić, nawet nie mamy do nich pretensji za 1945 rok, kiedy sprzedali nas Stalinowi i przez nich zginęło masę prawdziwych patriotów, a my ich ciągle uważamy za obrońców demokracji. Demokrację to oni popierają u siebie, a w innych krajach jest im obojętne kto rządzi byle był proamerykański. Przecież ta nienawiść w wielu krajach do Ameryki nie wzięła się z niczego!! Amerykanie nie mają przyjaciół, oni mają tylko interesy!! Oni nie rozumieją słowa przyjaźń!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
dd
  • dd
  • 08.03.2011 13:59

w dupe niech sie ameryka pocałuje. polaków traktowali dotychczas jak szkodników a teraz łaskawie wizy zniosą? fuck you usa !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.