Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

164 miejsce

USŁUGI CELNE DHL EXPRESS ZE ZŁOTYM GODŁEM QI 2017

Usługi celne DHL Express uhonorowane zostały Złotym Godłem QI w programie Najwyższa Jakość Quality International 2017. W uznaniu za najwyższą jakość usług celnych, DHL Express otrzymał tytuł Laureata Najwyższa Jakość Quality International 2

Złote Godło 2017 / Fot. Forum BiznesuKapituła programu wysoko oceniła i nagrodziła działania firmy DHL Express związane z zaangażowaniem w doskonalenie procedur zarządzania jakością, a także w realizowaniu skutecznej polityki jakości z uwzględnieniem jej roli we wszystkich aspektach działalności, a zwłaszcza w zakresie oferowanych klientom usług.

„Tegoroczna nagroda jest najlepszym dowodem na to, że DHL Express dba o jak najwyższe standardy obsługi celnej klientów. Oferując wysokiej jakości obsługę celną, wsparcie, wiedzę dotyczącą przepisów celnych oraz partnerskie podejście, ułatwiamy przedsiębiorcom prowadzenie międzynarodowych biznesów.” – powiedziała Agnieszka Błaś, dyrektor ds. Operacji Międzynarodowych DHL Express.

Dysponując siecią własnych agencji celnych i doświadczonym zespołem specjalistów ds. celnych, DHL Express zapewnia klientom kompleksową obsługę oraz ułatwienia i uproszczenia w obrocie towarowym z zagranicą, w tym w kwestiach celno-podatkowych. Integralną częścią działań podejmowanych na rzecz klienta jest obsługa odprawy celnej wwozowej i wywozowej oraz dokonywanie w jego imieniu formalności celnych zarówno dla przesyłek eksportowych jak i importowych. Ciągłe doskonalenie usług, fachowa wiedza w kwestiach celnych oraz dostęp do informacji i praktyk celnych w każdym z 220 krajów, składają się na kompleksową terminową obsługę klientów DHL Express.

„Obsługa celna biznesów naszych klientów jest procesem złożonym i wymaga znajomości skomplikowanych procedur oraz przepisów celno-podatkowych. Oferując naszym klientom usługi celne w międzynarodowym wymiarze, zapewniamy im dostęp do fachowej wiedzy i doradztwo w każdym z 220 krajów. Ze względu na specyfikę pracy, na pracownikach agencji celnych ciąży szczególna odpowiedzialność za dokumenty i za towar. Dlatego cieszę się, że to szczególne wyróżnienie przypadło właśnie usługom celnym” - powiedział Tomasz Buraś, dyrektor zarządzający DHL Express.

Firma DHL Express już po raz trzeci została uhonorowana medalem QI w Programie Najwyższa Jakość Quality International 2017. W poprzednich latach kapituła programowa nagrodziła Złotym Godłem usługę TDI (Time Definite International), oraz aplikację DHL TAS (Trade Automotion Service). Z tej okazji w tym roku firma otrzyma nagrodę specjalną – statuetkę Perły Jakości 2017.

Najwyższa Jakość QI 2017 jest największym programem projakościowym w Polsce, skupiającym firmy i instytucje, działające na terytorium naszego kraju wokół idei zarządzania jakością. W tym roku odbywa się jego XI edycja, realizowana pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Organizatorem programu jest Media Press, wydawca Forum Biznesu, dodatku informacyjno-promocyjnego do Dziennika Gazety Prawnej oraz portalu informacyjnego www.forumbiznesu.pl.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Express dhl


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.