Facebook Google+ Twitter

Ustalono matkę, która wyrzuciła noworodka do pojemnika z odpadami

Do zdarzenia doszło w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach znaleziono ciało noworodka. Pracownik sortowni ujawnił je na taśmie, podczas segregacji śmieci.

 / Fot. Archiwum Zakład AdamkiSprawą zajęli się radzyńscy funkcjonariusze. Współpracowali z nimi policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz jednostek ościennych. Funkcjonariusze prowadzili przesłuchania i rozpytania m.in. w szpitalach, placówkach służby zdrowia oraz wśród mieszkańców.

Od tego czasu interesowała ich tylko jedna kobieta i chcieli ją jak najszybciej ustalić i zatrzymać. Choć sprawa była niezwykle delikatnej natury, policjanci nie dopuszczali myśli o niepowodzeniu.

Krok po kroku rozszerzano zasięg poszukiwań. Pamiętajmy, że taśmociąg , na którym znaleziono noworodka, zainstalowany jest na wysypisku, na które przywożone są odpady z 16 miast i gmin powiatu radzyńskiego, lubartowskiego, łukowskiego i parczewskiego.

„Kilkumiesięczna żmudna praca policjantów przyniosła oczekiwane rezultaty" - podano dziś w Aktualnościach KWP w Lublinie.  / Fot. Archiwum KPP Radzyń Podlaski

Otóż przed dwoma dniami policjanci zatrzymali w Łukowie 31-letnią kobietę, której w radzyńskiej prokuraturze przedstawiono zarzuty.

 / Fot. Archiwum Sąd Rejonowy w Radzyniu Podl.Wkrótce doprowadzona zostanie do Sądu Rejonowego w Radzyniu Podlaskim z wnioskiem o areszt.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.