Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23131 miejsce

Usterki w Fiatach Scudo i Punto Evo

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-25 21:05

Właściciele pojazdów marki Fiat Scudo i Punto Evo zostaną wezwani do serwisu w celu usunięcia usterek w pojazdach objętych kampanią serwisową.

Fiat Scudo / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Fiat_Scudo_MTP07.jpgPolski dystrybutor samochodów Fiat poinformował, że w niektórych egzemplarzach modelu Scudo możliwe jest ujawnienie się usterki polegającej na wyłączaniu się świateł podczas jazdy. Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 1358 samochodów Fiat Scudo.

Fiat Punto Evo / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Fiat_Punto_Evo_front_20100515.jpgW niektórych egzemplarzach modelu Punto Evo może wystąpić błąd w oprogramowaniu centralki poduszki powietrznej pasażera. W wyniku tej wady poduszka powietrzna pasażera, po dezaktywacji jej przez użytkownika, może samoczynnie przełączyć się w stan aktywny, jeśli stacyjka będzie włączana i wyłączana za pomocą kluczyka w ciągu kilku sekund. Przypadek taki jest sygnalizowany na zestawie wskaźników poprzez wyłączenie się kontrolki, która sygnalizuje dezaktywację poduszki powietrznej. Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 25 samochodów Fiat Punto Evo.

Posiadacze pojazdów objętych kampanią, zostaną powiadomieni listownie o problemie oraz zaproszeni do autoryzowanej stacji obsługi.

Więcej informacji oraz numery VIN nadwozia pojazdów objętych kampanią serwisową, znajdują się TUTAJ i TUTAJ

Autor: Łukasz Mic, na podstawie komunikatu UOKiK

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

mnie się wydaje czy w ostatnich dwóch latach namnożyło się usterek w nowych autach,
może powinniśmy pomyśleć o nie kupowaniu nowych aut przez kolejne dwa lata, skoro te używane są bardziej bez awaryjne niż nowe;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.