Facebook Google+ Twitter

Ustka. Wakacyjne centrum siatkówki plażowej

Na plaży w Ustce w siatkówkę można grać przez całą dobę. Kurort, jako jedyny w Polsce, posiada znajdujące się na piasku sztucznie oświetlone boisko.

Siatkówka na plaży to doskonała oferta dla amatorów czynnego wypoczynku. / Fot. Jacek CegłaKompleks boisk pełnowymiarowych, ograniczonych bandami, znajduje się na plaży wschodniej, w okolicach latarni morskiej. Każdy, kto chce, może zagrać w plażówkę nieodpłatnie. – Ci bardziej zaawansowani zawodnicy mogą brać udział w licznych turniejach, zorganizowanych w ramach cyklu „Wakacyjne Centrum Siatkówki Plażowej” – informuje Zbigniew Bąk, szef Usteckiego Forum Turystycznego i główny organizator rozgrywek. – Aktualny kalendarz zawodów znajduje się na stronie www.plazowka.net.

Do rozgrywek zgłaszają się zawodnicy z całego kraju, a na zwycięzców czekają puchary oraz nagrody i upominki.

Ewenementem na skalę kraju jest znajdujące się na terenie kompleksu w pełni oświetlone boisko, na którym można odbijać piłkę przez całą dobę. – Cieszy się ono ogromnym zainteresowaniem turystów. Niektórzy grają na nim przez całą noc – dodaje Bąk.


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.