Facebook Google+ Twitter

Ustrońskie Magiczne Lato 2011 rozpoczęte

Bardzo ciekawie zapowiadają się tegoroczne wakacje w Ustroniu. Cykl imprez, w których wystąpią gwiazdy krajowej sceny kabaretowej i muzycznej, zainaugurował Kabareton.

 / Fot. Mat. promocyjneSalwy śmiechu wydobywające się w sobotni wieczór 25 czerwca 2011 roku z ustrońskiego amfiteatru były dowodem na to, że rozpoczął się Kabareton - pierwsza z zaplanowanych na tegoroczne wakacje imprez rozrywkowych. Zgromadzona licznie publiczność miała okazję dobrze bawić się przy występach kabaretów „Nowaki”, „Paranienormalni” i „Pod Wyrwigroszem”.

Trzeba przyznać, że mimo chłodu wykonawcom udało się rozgrzać widownię. Dobrą formą błysnęli przede wszystkim „Paranienormalni”, a zwłaszcza jak zawsze tryskający energią Igor Kwiatkowski. Pomysłodawcy i zarazem organizatorzy całego przedsięwzięcia - Jacek Mróz i Krzysztof Molek z firmy Laurus - nie lada atrakcje przygotowali także na kolejne tygodnie.

W najbliższą sobotę, 2 lipca 2011, w Ustroniu wystąpi bowiem zespół BAJM, a następnie: Feel
(16 lipca), Budka Suflera (23 lipca), Dżem (6 lipca), Doda (14 lipca) i na zakończenie SGM z Kamilem Bednarkiem.

Więcej informacji tutaj.

Tegoroczne lato w Ustroniu, miasteczku leżącym niedaleko „Małyszowej” Wisły, zapowiada się więc bardzo gorąco i to niezależnie od pogody, gdyż ustroński Amfiteatr, jako nieliczny w Polsce, posiada całkowite zadaszenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.