Facebook Google+ Twitter

Utalentowana młodzież znów w Ciechocinku

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Trwaj "Impresje Artystyczne" w Ciechocinku. To warsztaty muzyczne, zorganizowane przez fundacje PRO OMNIBUS, dla niepełnosprawnej młodzieży zakończone serią koncertów oraz wyłonieniem laureatów.

2015 r. / Fot. M.WróbelTo już 19 raz udało się fundacji Pro Omnibus zaprosić aż prawie 50 młodych utalentowanych ludzi do uczestnictwa w tym wyjątkowym projekcie.
"Impresje Artystyczne" to dwutygodniowe warsztaty dla śpiewających osób niepełnosprawnych zakończone koncertami : 22 lipca - koncert inauguracyjny, 23 lipca - 1. koncert konkursowy, 24 lipca - 2. koncert konkursowy, 25 lipca - koncert galowy w Muszli Koncertowej w Parku zdrojowym w Ciechocinku: a 26 lipca w Toruniu - koncert laureatów. Na wszystkie koncerty wstęp wolny.

2015 r. / Fot. M.WróbelW tym roku instruktorami są: Tomasz Kozieł, Klaudyna Szewczyk, Ewelina Kordy, Aleksandra Stano, Michał Borkowski. Uczestnicy to osoby z całej Polski, z różnymi niepełnosprawnościami. W tym roku zaproszono również młodych wokalistów z Ukrainy i Rosji. I jak wiadomo wspólne pasię połączyły młodych ludzi i opiekunów. Bariery językowe zostały przełamane i tegoroczny Festiwal Młodzieży Niepełnosprawnej to nie tyko integracja niepełnosprawnych, to również spotkanie rożnych narodowości i kultur.

Przedsięwzięcie wsparte przez PFRON oraz FIO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.