Facebook Google+ Twitter

Utrudnienia na krajowej 14

Od dziś do połowy grudnia przejazd krajową 14 będzie utrudniony od miejscowości Grabowiec do miejscowości Zduńska Wola. Drogowcy przystąpili do wymiany całej nawierzchni na odcinku ponad sześciu kilometrów.

Tak wygląda teraz jazda trasą nr.12/14 / Fot. Piotr AndrzejakTablica informująca o robotach drogowych / Fot. Piotr AndrzejakJak się dowiedziały Wiadomości24, od kierownika rejonu dróg w Sieradzu, pana Jarosława Tomczyka, w pierwszym miesiącu utrudnienia polegać będą na tym że drogowcy zmniejszyli pasy z 3,5 metra na 3 metry. Zaś za około cztery tygodnie ruch będzie już się odbywał wahadłowo i wtedy drogowcy spodziewają się większych utrudnień dla kierowców.

- Drogowcy planują pracować po 12 godz. dziennie - mówi Tomczyk. Stan krajowej 14 na odcinku miedzy Grabowcem a Zduńską Wolą jest tragiczny, potężne kolejny, praktycznie uniemożliwiające jazdę w deszczu. Całkowity koszt robót to około 30 milionów złoty. Na całym odcinku robót obowiązuje zakaz wyprzedzania, jak i ograniczenie prędkości do 50 km na godzinę.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tylko 12 godzin dziennie???
Gdyby pracowali w systemie 3 zmianowym to praca była by skończona o wiele szybciej, tak jak i utrudnienia w ruchu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.