Facebook Google+ Twitter

Uwaga! Koncert charytatywny w Słupsku zasili konto chorego Maćka

Maciek należy do Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Cierpi na wiele schorzeń, które będą wymagać w przyszłości solidnej rehabilitacji. 6 stycznia odbędzie się w Słupsku koncert charytatywny - cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Maćka.

Maciek / Fot. Plakat informacyjnyMaciek ma dwa latka. Cierpi na wiele schorzeń, które będą wymagać w przyszłości solidnej rehabilitacji. Mama Maćka - Agnieszka Nowak nie ukrywa, że w sytuacji synka, właśnie rehabilitacja jest "priorytetem".

- Najważniejsza jest ciągła rehabilitacja, gdyż to, co teraz wypracujemy, zaowocuje w przyszłości i tak naprawdę w tej chwili możemy najwięcej z niego wydobyć i wypracować w nim prawidłowe wzorce rozwojowe - podkreśla mama dziecka.

Jak można pomóc chłopcu? Wystarczy przyjść 6 stycznia do auli I LO przy ul. Szarych Szeregów w Słupsku o godz. 18.00.

Na koncercie wystąpią Edyta Kowanda, Chór Fantazja pod kierunkiem Lilianny Zdolińskiej oraz zespół muzyczny "Iluzjon".

Organizatorzy koncertu nie przewidzieli tradycyjnych biletów wstępu. Wszystkie pieniądze, wrzucane do puszek, będą przeznaczone na leczenie małego Maćka. Dodatkowo, podczas koncertu (jak obiecują organizatorzy koncertu) będzie można nabyć prace polskich artystów, fotogrfików, grafików i poetów.

Zapowiada się na wyjątkowo dobrą, solidnie dopracowana przez organizatorów, imprezę.

- Maciuś z roku na rok potrzebuję coraz więcej. Do tej pory była to tylko rehabilitacja. Aktualnie, oprócz codziennej rehabilitacji, niezbędny jest odpowiedni sprzęt do ćwiczeń oraz wyjazdy na dość kosztowne turnusy rehabilitacyjne. Jesteśmy już po pierwszym takim turnusie. Jak na razie, nie planujemy więcej, gdyż nasze możliwości finansowe nam na to nie pozwalają - informuje mama dziecka.

Źródło:
www.mm2miasto.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Ewa A. Slomska
 • Ewa A. Slomska
 • 09.01.2011 12:06

Wzruszenie i emocje, łzy szczęścia towarzyszyły wieczorem 6 stycznia 2011 roku słupszczanom, którzy przyszli na koncert charytatywny zorganizowany na pomoc dla chorego 2,5 letniego Maciusia Nowaka. W koncercie zorganizowanym przez Katarzynę Olczyk i piszącą te słowa wystąpili Edyta Kowanda, chór FANTAZJA pod kierunkiem Pani Lilianny Zdolińskiej oraz Zespół Muzyczny ILUZJON. W zbiórce pieniędzy dla Maciusia aktywnie uczestniczyli przybyli na koncert słupszczanie, dzięki którym udało się zebrać 2 061,12zł – w tym 1 110zł z licytacji.

Brakuje słów by opisać wszystko to, co w Uroczystość Trzech Króli działo się w auli ILO w Słupsku! Wspaniały śpiew chóru FANTAZJA, śpiew publiczności z Edytą Kowandą a podczas występu Zespołu ILUZJON publiczność zaczęła tańczyć! Tego się nikt nie spodziewał :)

Koncert poprowadził Piotr Kozłowski, który gorliwie zachęcał słupszczan do zakupu naszych “fantów” licytacyjnych!

W tym miejscu – chciałabym serdecznie podziękować naszym Artystom, którzy ofiarowali nam swoje prace!!! Naszym polskim artystom, fotografikom, grafikom i poetom – Barbarze Mazurkiewicz, Katarzynie Stępniak, Jerzemu Treit, Łukaszowi Bursie, Jackowi Bogdanowiczowi, Krzysztofowi Łozowskiemu, Ewie Graniak – Wosinek, Arturowi Wosinek oraz Klubowi Literackiemu De facto i Irze Kasprzak, a także Orkiestrze Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica !!!

Wraz z promiennym uśmiechem bohatera wieczoru Maciusia – podziękowania przesyłam Katarzynie OLCZYK i wolontariuszkom – Natalii Woś, Bogumile Studnickiej, Marzenie Matulewicz, Iwonie Śniegockiej i Justynie Pietrzak, występującym Edycie KOWANDA, Chórowi FANTAZJA pod kierunkiem LILIANNY ZDOLIŃSKIEJ, Zespołowi Muzycznemu „ILUZJON".

Osobom, które okazały nam serce – JE Biskupowi Edwardowi DAJCZAKOWI, Sławie KORNACKIEJ – TWOJE WIADOMOŚCI, Komendantowi Szkoły Policji w Słupsku inspektorowi Jacentemu BĄKIEWICZOWI i pracownikom administracyjnym, Ewie BOGDANOWICZ – dyrektorowi ILO w Słupsku oraz Grażynie ZBLEWSKIEJ – Zakład Poligraficzny “Grawipol”.

Cóż, na koniec chciałoby się powiedzieć – do zobaczenia wkrótce!!!

W imieniu organizatorek

Ewa Alicja Slomska

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasia i Ewa - organizatorki
 • Kasia i Ewa - organizatorki
 • 03.01.2011 10:52

A koncert już za 3 dni!!!
Nie zapomnijcie!
Zapraszamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Minusie.nie przyzna się łapkarz" czerwony", ale może jeszcze raz..Proszę przeczytać historię Maćka i przez chwile się zastanowić komu dają łapkę. Nie ma sensu się Minusik denerwować-to tylko tchórzostwo"czerwonej łapki"... lepiej kliknąć bez przeczytania...

Zapraszam na koncert poważnie traktujące osoby z okolic Słupska i nie tylko....Warto;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla osób, które chcą wesprzeć Maćka:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą",

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa,

Bank Pekao S.A. I/ Warszawa.

Numer konta: 75 1240 1037 1111 0010 0957 3199

z dopiskiem – Maciej Nowak - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Komentarz został ukrytyrozwiń
minus!
 • minus!
 • 31.12.2010 00:56

z serca życzę wszystkim, którzy klikają łapkę w dół - zdrowia i szczęścia i radości, i zadowolenia z siebie na kolejne minusowanie w Nowym 2011 Roku! i oby Wasze dzieci zawsze były zdrowe i szczęśliwe i mogły się cieszyć normalnym życiem i Wam wspaniałym obecnym lub przyszłym rodzicom życzę potomstwa bez wad, bez chorób!!! Alleluja i kolejna łapka w dół!

Hip- hip - hura! minusujemy dalej!
... a może ktoś się zapyta dlaczego 7 osób postawiło -
???

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 30.12.2010 18:12

Zapraszam Serdecznie!Przyłącz się do pomocy naszemu małemu bohaterowi!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 29.12.2010 17:53

W dobie bandyckich cięć funduszy na służbę zdrowia, owo "ZDĄŻYĆ" w nazwie fundacji nabiera specyficznego znaczenia. Zaiste, nie można dać się zakopać pani Kopacz.
Brawo, Drogie Panie, chylę czoła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję Kasiu i Tobie Ewo, za uzupełniające informacje. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkie osoby zamieszkałe w Słupsku i okolicach..Zapowiada się nie lada atrakcja i jak sami Państwo widzą iż cel jest szczytny...Maciek tej pomocy bardzo, bardzo potrzebuje. Serdecznie pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasia i Ewa - organizatorki
 • Kasia i Ewa - organizatorki
 • 29.12.2010 13:44

Podczas koncertu można będzie zakupić prace polskich artystów, fotografików, grafików i poetów – Barbary Mazurkiewicz, Katarzyny Stępniak, Jerzego Treita, Łukasza Bursy, Jacka Bogdanowicza, Krzysztofa Łozowskiego oraz tomiki z poezją miłosną - niebanalną wydaną przez Klub Literacki De facto a także wejściówki i płyty Orkiestry Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica pod batutą Bohdana Jarmołowicza.


A kto nie może być na koncercie - a chciałby wesprzeć naszą akcję zapraszamy do dokonywania wpłat:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą",

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa,

Bank Pekao S.A. I/ Warszawa.

Numer konta: 75 1240 1037 1111 0010 0957 3199

z dopiskiem – Maciej Nowak - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

S E R D E C Z N I E Z A P R A S Z A M Y !

Beatko - dziękuję!
EAS

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.