Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16 miejsce

Uwaga na lottoland.pl

Firma EU Lotto ltd posiadająca stronę lottoland.pl nie należy do spółki Totalizator Sportowy.

Screen ze strony lottoland.pl / Fot. Screen Lotoland.plFirma EU lotto ltd oferująca gry hazardowe online na stronie internetowej lottoland.pl takie jak EuroMillions, EuroJackpot, MegaMillions, PowerBall a także Lotto i Mini lotto. Jak informuje biuro prasowe Totalizatora Sportowego w Warszawie właściciel marki LOTTO nie współpracuje z Lottolandem. Zapytałem w biurze prasowym Totalizatora Sportowego:

Czy spółka lottoland jest częścią spółki totalizatora sportowego?
Nie, Lottoland to zagraniczna firma, z którą w żaden sposób nie współpracujemy. Lottoland, a także inne firmy pośredniczące w zakupie produktów LOTTO, nie mają zgody na wykorzystywanie naszych znaków towarowych, a tym bardziej na sugerowanie, że współpracują z Totalizatorem Sportowym. Dodam, że o działalności takich firm informujemy każdorazowo odpowiednie służby, w tym przede wszystkim Służbę Celną, która ma wszelkie uprawnienia i narzędzia by sprawdzać czy i w jakim stopniu zostały przez dany podmiot naruszone przepisy Ustawy o grach hazardowych.
Czy organizowane loterie przez spółkę lottoland min. Gry LOTTO i mini Lotto są rozliczane przez Totalizatora Sportowego?
Lottoland nie organizuje gier czy loterii, a pośredniczy w ich zakupie. Wyjaśnię, że jedynym dowodem udziału w grze jest oryginalny jej kupon. Aby go otrzymać, trzeba zagrać w jednym z naszych punktów sprzedaży sieci LOTTO. Nie ma innej możliwości. Jeśli ktoś trafi np. „piątkę” w Lotto, to udając się do naszej kasy musi mieć przy sobie ów oryginalny kupon.
Czy wygrana na podstawie kuponu ze strony lottoland.pl jest wypłacana przez Totalizatora Sportowego?
Jak wspomniałem, jedynym dowodem udziału w grze jest oryginalny kupon wydany w punkcie LOTTO. Żaden inny dokument, np. wydruk ze strony internetowej, esemes czy skan, nie uprawnia do wypłacenia wygranej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Wpłaciłem na moje konto w Lottoland.pl 100 złotych. Nie wykorzystałem tych pieniędzy i poprosiłem o zwrot owych 100 złotych. Warunkiem zwrotu miała być weryfikacja, do której kazali przysłać kopię dowodu osobistego (dwustronnie) lub paszportu. Wysłałem skan paszportu, zakrywając wcześniej mój podpis w paszporcie. Okazało się, że "zakryłem dane" i nie mogą zweryfikować mnie, w związku z czym pieniędzy nie zwrócą.
Sprawę oczywiście zgłoszę na policję, chociaż wątpię czy odzyskam pieniądze.
Przestrzegam przed Lottoland.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedy jakiś polski rząd serio ukroci piratow sprzedających wszlekiego rodzaju używki, dopalacze czy garnki i koldry o horrendalnych cenach, miejsca hazardu czy nierządu na każdym kroku w Polsce wlącznie nawet z zabytkowym otoczeniem krakowskich Sukiennic??

Komentarz został ukrytyrozwiń

według mnie to oni sami wypłacaja wygrane ze swoich pieniedzy a ze graja tu ludzie z całego swiata to podejrzewam ze wysłanych kuponów np. na polskie lotto jest wiecej niż ma polski totalizator co za tym idzie maja większe wpływy pieniedzy a wyplacaja tylko taka wygrana jaka jest w polskim totalizatorze GRAM TESZ NA expekt.pl w zaklady bukmacherskie mecze piłki nożnej i kiedy wygrałem kase to też chcieli skan dowodu osobistego ktury im wysłałem a oni wysłali mi wygrana kase na konto

Komentarz został ukrytyrozwiń

WItam serdecznie.Kto piszę ze to sciema i oszustwo.Jestem tu już od prawie roku .Wygrałam już pare razy raz czwórka w mini lotto .Pare razy chyba w inne gry a to w lotto i nawet kiedyś ponad 1tys w euromilon .W zdrapce za pare złotych w kilka minut wydrałam pond 3tyś wszysko wpłyneło na moje konto bankowe po 3-4 dniach .Wpływ gdzieś z londynu .Dla mnie mało wazne z skąd ale każda wygrana trafiła na moje konto i gdzie tu oszustwo.Piszą o oszustwie ci co nigdy nie grali i nic nie wygrali.ja też byłam sceptyczna nigdy nie chcialo sie mi jechać do kolektury po kupon a tu siedząc w domu mam to samo.Sprawdzam tylko po losowaniu czy traafiłam ale tak jest inf. na mailu i wygrana na kocie gracza od razu a co z nią robimy to inny temat czy gramy nimi czy też przelewamy na wskazane przez nas konto bankowe .

Komentarz został ukrytyrozwiń

jak firma LOTTOLAND zawiera zakłady z np: lotto??? lotto twierdzi iż nie nawiązało współpracy z w/w, droga elektroniczna nie wchodzi w rachubę więc??? ktoś składa papierowe kupony w celu uzyskania potwierdzenie w formie kuponu? tysiące na całym świecie (w grach Europejskich i amerykańskich)??? jestem młodym graczem ale co będzie jak coś większego trafię???

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ten Rudel w komentarzach tutaj, to pewnie na Gibraltarze siedzi za pieniądze z lottolandu od ludzi wyłudzone i pisze same peany na cześć tej firmy. Typowa putinowska propaganda, żal..........

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też padłam ofiarą tej "firmy" Wygrałam 4kę w losowaniu lotto, poszłam do miejscowej kolektury po "wygraną- 100 zł, zawsze coś)"i przy tłumie mężczyzn( była jakaś kumulacja) prawie to że zostałam wyśmiana przez Panią z kolektury, że mam się udać do Lottolandu. A jak się udałam to tylko przez internet, zero telefonu tylko czat, zrzut ekranu( kto z 50 latków to umie????) i jakieś pokrętne tłumaczenie, że zwrot na kartę płatniczą z której opłaciłam zakład, ale to nie była moja karta, więc już nie do wypłaty. Słowem- ZŁodziejstwo, powinna tym zająć sie telewizja i naświetlić Polakom jasno tę firmę, bo pieniądze polskie pobiera,podszywa się pod lotto i robi wrażenie żę to lotto od totalizatora, ale wygranych nie płaci.A Rembiszewski powinien się wstydzić, żę wziął pieniądze za reklamę swoją twarzą takiej firmy!!!!!!!!!!!!!!!! Dla mnie to sprawa dla prokuratora i mam nadzieję, żę jakiś PROKURATOR nadzieje się na te firmę i się nią zajmie

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Polsce są cztery podmioty z licencją na hazard online, a lottoland do nich nie należy. Zresztą zawsze można zapytać urząd celny.

Poza tym trochę naiwne jest granie w lotto przez pośrednika, no ale na naiwnych najłatwiej zarobić :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie znam tego serwisu ale jesli w regulaminie jest napisane, że do wypłaty konieczne jest potwierdzenie tożsamości (lub mogą poprosić wyrywkowo o weryfikację), to mają prawo żądać skanu dowodu. Każdy serwis zawierający zakłady ma do tego prawo i jest to powszechne. A co do tego , ze hazard online, przez serwisy zagraniczne jest przestępstwem w Polsce to tylko na papieprze, ustawę podważył sąd najwyższy powołując się na regulacje europejskie. Oprócz tego bukmacher STS otworzył ofertę online.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję komentującym przyznania się do przestępstwa :) W Polsce hazard przez internet jest takowym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.