Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15530 miejsce

Uwaga na oszustów podszywających się pod znane sieci handlowe!

W ostatnich dniach pojawiło się wiele konkursów związanych z okresem przedświątecznym. Nie dajmy się oszukać!

 / Fot. screenW związku ze zbliżającymi się świętami miło nam poinformować, że postanowiliśmy ogłosić konkurs. Z tej okazji wylosujemy jak co roku 12 osób, które będą mogły napełnić swój koszyk dowolnymi rzeczami w naszym sklepie o łącznej wartości 1200 zł - brzmi wpis zachęcający do konkursu.

Zgodnie z wymogami "organizatora" należy polubić na Facebooku stronę "Biedronka - Prezent Świąteczny". Następnie udostępnić post na swojej tablicy i dodać komentarz o treści "Biedronka".

Postąpiłem zgodnie z instrukcjami. Niespełna dwie godziny później została opublikowana lista sześciu laureatów. Na wspomnianej liście odnalazłem link do swojego profilu na Facebooku.

 / Fot. screenPo kliknięciu w link, pod którym miał się znajdować się rzekomy formularz do odbioru nagrody, zostałem przekierowany do innej strony. Okazało się, że warunkiem odbioru nagrody jest wysłanie dwóch smsów premium. Koszt jednego smsa wynosi 25 zł netto (30,75 zł brutto). Regulamin
W związku z tym, zwróciłem się do Jeronimo Martins Polska S.A. z prośbą o komentarz w tej sprawie. Poprosiłem również o pilną odpowiedź, aby zapobiec kolejnemu naciąganiu ludzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.