Facebook Google+ Twitter

Uwaga na reklamy. Niektóre są niezgodne z regulaminem Wiadomości24.pl

Niedawno wprowadziliśmy możliwość dodawania reklam przez autorów Wiadomości24.pl w widgetach pod materiałami. Zwracam jednak uwagę, że zmianie uległ też regulamin serwisu, precyzujący między innymi jakich reklam nie możemy wyświetlać.

Poniżej przytaczam najważniejsze
nowe fragmenty regulaminu, dostępnego w pełnym brzmieniu TUTAJ

III a. SPECJALNE UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKÓW ZAREJESTROWANYCH


1. Pełnoletni Użytkownik Zarejestrowany jest uprawniony do sprzedaży powierzchni reklamowych w Serwisie za pośrednictwem AdTaily i na podstawie Regulaminu AdTaily.

2. Operator nie ma wpływu na jakość i rzetelność usług świadczonych przez AdTaily.

3. Operator nie pośredniczy w żaden sposób w stosunkach prawnych pomiędzy AdTaily a Użytkownikiem Zarejestrowanym, w tym w szczególności nie pośredniczy w rozliczeniach pomiędzy AdTaily a Użytkownikiem Zarejestrowanym.

4. Użytkownik Zarejestrowany nie może dopuszczać do zamieszczenia w Serwisie Reklam, które nie są oznaczone w sposób nie budzący wątpliwości, iż stanowią materiał reklamowych (tj. nie są oznaczone przy użyciu słów "reklama", "ogłoszenie reklamowe", "ogłoszenie płatne" itp.)

5. Operator nie ponosi odpowiedzialności za treść Reklam oraz zawartość stron internetowych, do których Reklamy odsyłają.

6. Operator nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych w Reklamach treści.

7. Użytkownik Zarejestrowany nie może dopuszczać do zamieszczenia w Serwisie Reklam, których treść oraz zawartość stron internetowych, do których Reklamy odsyłają jest sprzeczna z prawem lub zasadami współżycia społecznego jak również Reklam podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną w odniesieniu do działalności Operatora.


8. W przypadku gdyby w wyniku zamieszczenia Reklamy Operator poniósłby jakiekolwiek koszty z tytułu roszczeń osób, których prawa (w tym w szczególności dobra
osobiste, prawa autorskie, prawa pokrewne, prawa własności przemysłowej lub inne) zostały naruszone wskutek zamieszczenia Reklamy, Użytkownik Zarejestrowany zobowiązany jest pokryć te koszty w całości łącznie z kosztami postępowań spornych, kosztów zastępstwa procesowego i innych wydatków Operatora poniesionych w związku z roszczeniami osób trzecich. Dotyczy to także przypadków, w których stroną postępowania związanego z treścią lub formą reklamy będzie pracownik lub współpracownik Operatora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.