Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6724 miejsce

Uwaga na zniżki z Groupon.pl

Korzystne zniżki i promocje niewątpliwie kuszą każdego, zwłaszcza, kiedy ceny niektórych ofert obniżone są nawet o 90 proc. Warto jednak dokładnie sprawdzić ofertę, którą jesteśmy zainteresowani. Pamiętajmy - skąpy dwa razy traci.

Obecna w 48 krajach na 4 kontynentach firma Groupon działa na zasadzie sprzedaży dowolnych usług i produktów w internecie. Wprawdzie stworzony został do zakupów grupowych, jednak szybko pojawiły się na nim korzystne, na pierwszy rzut oka, promocje dla pojedynczych obywateli. Poprzez wynajętych handlowców firma poszukuje klientów, którzy obniżą ceny swoich usług lub produktów o więcej niż tylko 50 proc. Oferty podzielone są na regionalne i ogólnokrajowe. Po wpisaniu swojego maila i miejsca zamieszkania na stronie Groupon.pl, codziennie otrzymujemy nowe informacje o atrakcyjnych zniżkach w naszym miejscu zamieszkania.

Dla przykładu, w sobotę 12 listopada w ofercie Groupona przeznaczonej dla mieszkańców Krakowa znajduje się semestralny kurs angielskiego w York School Of English za 299 zł zamiast 890 zł. Oszczędzamy zatem 581 zł, czyli aż 66 proc. normalnej ceny kursu. Za jedyne 199 zł mamy możliwość zakupu kompleksowego projektu aranżacji terenu wokół domu w Centrum Architektury Krajobrazu Novum. Cena usługi została obniżona aż o 87 proc., toteż klient może zyskać 1,3 tys. zł. Trzecią lukratywną ofertą z tego dnia jest obniżona z 1599 zł do 299 zł propozycja dowolnego dwudniowego szkolenia z zakresu rozwoju osobistego w Akademii Szkoleniowej Maximum.

Promocje na Grupon.pl są niewątpliwie bardzo rentowne, aczkolwiek warto zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale np. na liczbę osób, która już dokonała zakupu oferty oraz czy o dostępności miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Martyna
  • Martyna
  • 13.11.2011 21:46

korzystam z groupona, a ostatnio zaczęłam też przeglądać oferty z grupera, zobaczymy co z tego wyjdzie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja byłam ostatnio u fryzjera z Grouponem i jestem zadowolona ;) Szczególnie, że udało mi się zdobyć kupon do mojego ulubionego fryzjera i zapłaciłam połowę taniej. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oferty są bardzo atrakcyjne, lecz niestety nie wszystkie zakupy dochodzą do skutku.. Też już nie polecam gruponu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo pożyteczny artykuł. Grupon, niestety, bardzo "atakuje" skrzynki mailowe i poluje na jelenia! 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.