Facebook Google+ Twitter

Uwaga smakosze! Zbliża się święto dobrej kuchni w Pszczynie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-05-14 16:53

7 czerwca Śląska Organizacja Turystyczna organizuje już IV edycję Festiwalu Śląskie Smaki. Jak co roku impreza będzie rywalizacją kucharzy w rytmach śląskiej biesiady, kabaretowych skeczy, tańców i show, robionego przez gwiazdę wieczoru. A wszystko to w pięknej scenerii pszczyńskiego parku zamkowego. Smaczna zabawa jest gwarantowana!

Organizowany przez Śląską Organizację Turystyczną Festiwal „Śląskie Smaki” na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń województwa śląskiego. Tegoroczna impreza odbędzie się w Pszczynie.

Komiks / Fot. Śląska Organizacja TurystycznaJedną z wielu atrakcji rodzinnego festynu będzie konkurs kulinarny, w którym mogą startować zarówno kucharze profesjonaliści, jak i amatorzy. O zaszczytny tytuł Eksperta Śląskich Smaków 2009 oraz nagrodę Złotego Durszlaka rywalizować będzie aż 20 drużyn.
Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 20 maja! Można je przesyłać pocztą (ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice) lub mailem (info@silesia-sot.pl). Formularze i regulamin konkursu dostępne są na www.slaskiesmaki.pl oraz www.silesia-sot.pl.

Festiwal „Śląskie Smaki” jest również okazją do zabawy przy wtórze doskonałych zespołów i kabaretów. W tym roku będą to m. in. Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, Samokhin Band, zespół Strefa oraz kabaret Masztalscy.

Plakat promujący imprezę / Fot. Śląska Organizacja TurystycznaPlakat promujący imprezę / Fot. Śląska Organizacja TurystycznaOprócz atrakcji kulinarnych i muzycznych w trakcie imprezy można poznać atrakcje turystyczne województwa śląskiego. Pszczyna, w której odbędzie się tegoroczna impreza, jest przecież prawdziwą turystyczną perełką! Oprócz pałacu von Plessów, zapraszamy do odwiedzenia Zagrody Żubrów, skansenu, Muzeum Prasy Śląskiej, które jest jednym z obiektów Szlaku Zabytków Techniki oraz najnowszej atrakcji Pszczyny – znajdującej się na rynku ławeczki księżnej Daisy. Jesteśmy przekonani, że każdy turysta znajdzie coś dla siebie!

Pszczyna, 7 czerwca 2009 r. - zapraszamy na Festiwal Śląskie Smaki!

Więcej na www.slaskiesmaki.pl.

Wiadomości24.pl są patronem medialnym wydarzenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.