Facebook Google+ Twitter

Uważaj na maile rozsyłane przez spamerów

Przed chwila pocztą wewnętrzną w24 otrzymałem list pisany bardziej niż koślawa polszczyzną. Jego treść ma jednoznaczny charakter i jest ukierunkowana na zdobywanie prywatnych adresów e-mail użytkowników w24!

Wszystkich, którzy dostali taki list przestrzegam przed próbą odpowiedzi. Jeżeli nie chcesz do końca świata dostawać ofert kupna niebieskich tabletek zignoruj ten list!

Oto treść listu:

"Witam drodzy,
jak się masz?, mam na imię Miss.Helena, i widziałem swój profil i po wyjściu z niego prawdziwy i został przeniesiony przez jakość ludzkiego i znaleźć w swoim profilu, a ja natychmiast stały się interesuje nas więcej, ale będę jak na nie, że odległość, wiek lub kolor nie ma znaczenia dawki, ale co maters jest miłość i zrozumienie i uczciwość względem siebie.

Będzie tak jak skontaktować mnie z powrotem na ten adres (misshelena_m@hotmail.com) tak, że dam wam moje zdjęcie i powiedzieć więcej o mnie, mam coś bardzo ważnego do powiedzenia, i mam nadzieję usłyszeć od ciebie szybko,

Have a nice day.

Miss.Helena.

misshelena_m @ h o t m a il.com

Hello dear,
how are you?, my name is Miss.Helena ,i saw your profile and after going true of it i was moved by the quality of human i found in your profile,and i became instant interested in knowing you the more,but i will like you to no that
distance ,age or color dose not matter but what matters is love and understanding and being honest to each other.

I will like you contact me back on this address( misshelena_m@hotmail.com ) so that i will give you my picture and tell you more about me,i have something very important to tell you,i hope to hear from you soon,

have a nice day.

Miss.Helena."

Redakcjo czas obudzić webmasterów!

OD REDAKCJI: Niezwłocznie po otrzymaniu powyższego materiału, usunęliśmy użytkownika, który rozsyłał cytowany przez Pana Sławomira Ostrowskiego spam. Zachęcamy, by każdy tego typu przypadek zgłaszać redakcji. Panu Sławomirowi dziękujemy za reakcję.

Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (39):

Sortuj komentarze:

as
  • as
  • 10.10.2011 18:36

.

studenci plotkują i się śmieją - w końcu ktoś z (rp) będzie REPREZENTOWAŁ pseudo-media?- i zapraszanych do TV KOLESI i KOLEŻANKI ? CYRK i błazenada zatacza w mediach coraz większy krąg.Czy prawdziwe wiadomośći i fakty w niektórych mediach zastąpią:plotki,przekręty,mataczenie, ... , dezinformację, kłamstwa, popierają KORUPCJĘ w sejmie,PRZEKUPSTWO stołkami, ..., ? Wygrana Platformy Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych to ponury zwiastun. Czekają nas kolejne cztery stracone lata - uważa publicystka Rutkowska- zwycięstwo PO oznacza, iż nie zmieni się kierunek i modus operandi polskiej polityki, który - jej zdaniem - jest nastawiony na destrukcję państwa i wspólnoty narodowej oraz "degradowanie potencjału, jakim wciąż jeszcze dysponujemy". "Czeka nas nieuchronna destrukcja państwa". Platforma Obywatelska nie ma już alibi - pisze Sztabińska - w osiem lat można kraj zmienić i naprawić, można też pogrążyć. - zależy, czy za cztery lata będziemy Tuska szanować, czy nie.- Nie będzie już mógł za SWOJE NIERÓBSTWO i USTAWY NIEKONTYTUCYJNE obarczać J.KACZYŃSKIEGO, PIS i pozostałą opozycję przy ciągłym poparciu niektórych mediów i akceptowaniu NIERÓBSTWA (NIE)rządu. WYNIKI WYBORÓW i NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS - to WIELKA PRZEGRANA KOŚCIOŁA (niektórych hierarchów i księży-sowy czy dzięcioły?). Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU) ,a za cztery lata (a może wcześniej) uważają ,że J.KACZYŃSKI zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS-u nad: PO i pozostałymi partiami. -NIERÓBSTWO,niekonstytucyjne ustawy,ZADŁUŻENIE POLSKI o KOLEJNE 400 mld.zł DŁUGU w ciągu 4lat(podwojenie go),kradzież przyszłych emerytur z OFE (prezydent przegrał 2 rozprawę w sądzie...), afery , ... - brak pomysłów na poprawienie UBÓSTWA NAJBIEDNIEJSZYCH(80% społeczeństwa), ... , - prowadzą POLSKĘ do WIĘKSZEJ ZAGŁADY niż GRECJA.,ale o tym przekonają się POLACY za kilka lat,że byli oszukiwani przez premiera o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A w czym tkwi sygnalizowany związek z gramatyką, p. Moderatorze?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mogła pani ująć tego lepiej:)
(nie licząc gramatyki)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O, tak!!!
Z tym zgadzam się - więcej niż kompetencji tutaj kombinowania,
bo do kombinatoryki tutaj chyba jeszcze nikt nie dojrzał,
chyba, że za kombinatorykę uznajecie tę grę w łapki :)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mamy tu do czynienia raczej z przesadną kombinatoryką, niż z bezmyślnością pani Alicjo...oo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Paweł Kolasa /Olecko/
Z postaw megalomani niektórzy egzamin zdają bardziej celująco od Autora komentowanego tekstu.
Ostrzeżenie to nie żadna megalomania, a wśród użytkowników w24 mogą być nowicjusze, nie zawsze świadomi skutków spamu i to wyjaśnienie jest im należne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powodzi z kałuży - nie, ale z bezmyślności? p. Dominiku...........uuu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Sławomir Ostrowski
"Spamerzy górą w24 znowu zaatakowane!" ???????
Bez przesady!!!

Też jestem tutaj już kilka lat i takiej góry spamerów nad w24 nie zauważyłam.
Takie odwiedziny, z wątpliwie przyjazną misją, zdarzają się nie częściej niż na innych portalach, a wydaje mi się, że nawet rzadziej.

Wbrew, widocznym w tym wątku komentarzy, sprzeciwów i zarzutów sensacji - zgłoszenie tego faktu uważam jednak za zasadne i słuszne, skoro moderatorzy na etacie nie uznali za swój obowiązek powiadomienia o tym zjawisku użytkowników, choćby w poczcie wew. w24, w cowieczornych wiadomościach redakcyjnych.
Zasygnalizowany w materiale temat spamu nie jest sensacją, tylko jest wyrazem normalnych relacji współpracy, za którą Redakcja słusznie podziękowała, sygnalizując potrzebę zgłaszania takich faktów.
Większą sensację wzbudzają, w tym wątku komentarzy, postawy etatowych współpracowników Redakcji, co już wyraziłam w swoich komentarzach poprzedzających (od Dzisiaj: 11.05.2011 08:13)
Uważam, że rację ma Mariusz Michalak (Wczoraj: 10.05.2011 23:33) w swoim stwierdzeniu, że "Reakcja Pana Sławomira była jak najbardziej prawidłowa. ....." i myślę, że Redakcja w24 jest podobnego zdania.
Red. Naczelny nie jest w stanie panować nad wszystkim.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 11.05.2011 10:55

Andrzejak Naród cię obserwuje. Naród nie zagłosuje na ciebie w kolejnych wyborach. Naród nie głosuje na czerwonych z sld. Naród nie nabierze się na twoje manipulacje z chlewu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paweł Kolasa /Olecko/
  • Paweł Kolasa /Olecko/
  • 11.05.2011 10:42

Panie Ostrowski jest pan megalomanem. Zrobił Pan burzę z niczego i opowiada bzdury. Zagrożenie jest tylko takie, że jeśli pan już odpisze będzie pan dostawał więcej spamu. Pewnie i tak dostaje go pan tony. Jeśliś pan mniej rezolutny i kliknie w ewentualny link zassiesz pan jakiegoś wirusa. Tylko że trzeba odrobiny inteligencji /nawet iloraz poniżej 100 wystarczy/ żeby w idiotyzmy nie klikać.

Wiesz pan że dzwonią ale nie wiadomo w którym kościele. Robisz się pan na znawcę a to co pan wypisuje to ignorancja. Pokory trochę człowieku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.