Facebook Google+ Twitter

Uwielbiamy teorie spiskowe

Katastrofa pod Smoleńskiem sprawiła, że w polskich głowach zaczęły "rodzić" się teorie spiskowe. Najnowszym ich przykładem jest zaginięcie i śmierć polityka, Eugeniusza Wróbla i powiązanie jej z katastrofą smoleńską.

Po kwietniowej tragedii zadawaliśmy sobie wiele pytań, a najbardziej nurtowało nas dlaczego rządowy samolot z najważniejszymi osobami w kraju tak po prostu rozbił się w lesie? Przecież prezydent powinien być chroniony perfekcyjnie. Jednak człowiek nie zawsze może mieć wpływ na technikę, zwłaszcza na przestarzałego i awaryjnego Tu. Większość z nas zdaje sobie sprawę, że samolot był sprawdzany przed odlotem - takie są procedury. Nie sądzę, żeby prezydent chciał lecieć do Smoleńska niesprawną maszyną - jest to nierealne.

Niestety zawsze znajdą się pewne grupy osób, które będą sądzić, że rządowy samolot został strącony przez tajny i supernowoczesny laser umieszczony w lesie. To oczywiście tylko jedna z pseudo-hipotez. Przypomnijmy o śmiercionośnym proszku w kabinie pilotów, bombie na pokładzie i dobijaniu ocalałych przez rosyjskich agentów. Znany film na YouTube nakręcony po katastrofie miał udowodnić, że najważniejsze osoby w państwie przeżyły wypadek i niczym polscy oficerowie w Katyniu zostali zastrzeleni przez strzał w tył głowy...Film cieszył się ogromną popularnością wśród polskich internautów, którzy doszukiwali się różnych dźwięków np: krzyków, rozmów i strzałów. Niektórzy znaleźli nawet sylwetki agentów i polityków na nagraniu!

Dzisiaj rano dowiedzieliśmy się o zaginięciu byłego wiceministra transportu, samorządowca i polityka PiS - Eugeniusza Wróbla. Córka śląskiego działacza poinformowała media o poszukiwaniach swojego ojca oraz o nagrodzie dla osoby, która może wiedzieć, gdzie przebywa Wróbel.

Ostatnie informacje wskazują na to, że historia zakończyła się tragicznie. Prawdopodobnie polityk został zamordowany przez swojego syna, a zwłoki spoczywają na dnie, któregoś ze zbiorników wodnych w okolicach Rybnika. W godzinach popołudniowych na wielu serwisach informacyjnych zaczęły pojawiać się komentarze z grupy: teorie spiskowe.

Polscy internauci "poruszeni" sprawą stwierdzili, że zniknięcie Wróbla ma związek z wydarzeniami kwietniowym i raportem MAK-u. Przecież Wróbel znał się na lotnictwie, współtworzył prawo lotnicze, pewnie został zlikwidowany - tak komentowali fanatycy. Dowiedziałem się, że śmierć operatora Krzysztofa Knyża i biskupa luterańskiego Mieczysława Cieślara może mieć coś wspólnego z zaginięciem polityka...Ludzie opanujcie się!

Zawsze znajdzie się ktoś, kto powie, że jestem na usługach Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska, Bronisława Komorowskiego, FSB itd. i specjalnie napisałem ten artykuł...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.