Facebook Google+ Twitter

„Uwolnij Łacha” - praska wolna wymiana ubrań, dodatków i pozytywu

Pod takim hasłem, 12 marca w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia, odbyła się kolejna edycja akcji "Uwolnij Łacha". Podobnie do wcześniejszych edycji, inicjatywa spotkała się z ogromnym entuzjazmem "łachowiczów".

„Dobry zwyczaj nie pożyczaj”


W tej sytuacji, słynne powiedzenie nie miało zastosowania. Od godziny 12, tłumy chętnych okupowały wejście do klubu. Po przekroczeniu progu, czekała na nich wstępna selekcja. Następnie krótka droga do głównej hali, gdzie przy stoiskach czekali sprzedawcy z własnoręcznie robionymi produktami.

Było w czym wybierać. Począwszy od kolorowej biżuterii, designerskich torebek, pstrokatych chust, skończywszy na dzierganych maskotkach i filcowych dodatkach. Na środku ogromnego pomieszczenia, zainstalowane były kubły, do których co chwilę „łachowicze” dorzucali kolejną dawkę odzieży. - Trzeba było się wykazać nie lada sprytem, żeby coś upolować”- słyszymy od jednej z uczestniczek.

Wszyscy rzucali się na łakome kąski i w mgnieniu oka znikała cała zawartość pojemników. Szeroka gama artykułów powodowała, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

„Na straganie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy”


Zapytaliśmy uczestniczek, co sądzą o przeprowadzonej akcji? - To rewelacyjna inicjatywa! Dajemy drugie życie ciuchom, które już nam nie służą. Czujemy do nich sentyment, więc łatwiej jest się z nimi rozstać zbiorowo - mówi jedna z nich.

- Biorę udział w akcji po raz 3. Za każdym razem wracam do domu z torbą pełną zdobyczy. To niesamowite, co można tu znaleźć - dodaje Patryk, projektant ubioru. - To przyjemna forma spędzenia sobotniego popołudnia. Przyszłam tu z rodziną. Mój syn bawi się z innymi dziećmi, mąż je właśnie lunch a ja przyszłam tu w poszukiwaniu jakichś „perełek” - mówi mama 5- letniego Adasia.

Jak widać opinie były jednogłośne. Bez względu na płeć, wiek oraz zainteresowania, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

„ Jak cię widzą, tak cię piszą”


Organizatorzy, zadbali także o najmłodszych uczestników. Pociechom zaoferowano miejsce zabaw pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. W tym czasie rodzice, spokojnie mogli się rozerwać. Muzyka i zapachy z jadłodajni budowały domową atmosferę. Wszyscy wyglądali swobodnie i z pewnością była to również wymiana pozytywnych emocji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z akcji.
"Uwolnij Łacha" - VIII edycja

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.