Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2029 miejsce

Uwolnij swoje talenty!

30 stycznia w Pracowni Zespołu Pomocy Koleżeńskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się warsztaty z Piotrem Koziolem, prezesem opolskiej Fundacji „Kwitnące Talenty”.

 / Fot. WZNa spotkaniu mowa była głównie o talentach – drodze do ich uwalniania i ciekawych przykładach z życia. Dla uczestników przygotowane zostały również gry zespołowe, które miały pokazać m.in. jak łatwo okazywać uczucia i że nie należy się poddawać, kiedy za pierwszym razem nam się coś nie uda. Mowa była o Lusi, która z powodu swojej grzeczności stała się w końcu cieniem, nie widocznym dla innych. Warsztaty potrwały ponad 2 godziny, a uczestnicy i tak czuli niedosyt!

Jak mówi Piotr Koziol, droga do uwalniania swoich talentów składa się z 5 elementów: „D-dotyk, R-rozwój, O-oparcie, G-gwiazda, A-akceptacja. Musimy  / Fot. WZmieć oparcie w najbliższych, w rodzinie, musimy akceptować samych siebie, ale przede wszystkim – nie gwiazdorzyć.”

„To pierwsze z cyklu trzech warsztatów dla młodych ludzi warsztatów z uwalniania swoich talentów. A na nich można sięgnąć po naprawdę ogromną dawkę inspiracji. Wszyscy wyszli bogatsi o nowe doświadczenie i czekają na kolejne spotkanie!” – mówi Patryk Stępień, organizator spotkań. / Fot. WZ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.