Facebook Google+ Twitter

Uzbrojeni włamywacze ujęci w Opolu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-08-10 17:42

Opolscy policjanci zatrzymali czwórkę domniemanych sprawców napadu. Podejrzani są o dokonanie brutalnej napaści w jednym z mieszkań.

Jeden z podejrzanych o napad. / Fot. http://www.opolska.policja.gov.pl/images/stories/KMP_Opole/napad1.jpg Jak podała KWP w Opolu, policjantom udało się zatrzymać sprawców już w dwie godziny po zgłoszeniu przestępstwa. Podejrzanych o napad zatrzymano w mieszkaniu przy ul. Okrzei. Mieli we wczesnych godzinach porannych zastraszyć, przy użyciu broni palnej, lokatorów jednego z opolskich mieszkań. Następnie zaś - skraść wartościowe przedmioty.

Domniemana uczestniczka napadu. / Fot. http://www.opolska.policja.gov.pl/images/stories/KMP_Opole/napad4.jpgZatrzymani to trzej mężczyźni i kobieta. Są w wieku od 24 do 27 lat. W mieszkaniu, w którym przebywali, policja odkryła zrabowane przedmioty: laptopa, telefony komórkowe oraz pieniądze. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. Warto zaznaczyć, że w związku z realną groźba użycia broni KWP zdecydowała, aby zatrzymania dokonali opolscy antyterroryści.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.