Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18407 miejsce

Uzdrowiciele-charyzmatycy popularni coraz bardziej?

Za kilka dni w Dźwirzynie, małej, malowniczej wiosce rybackiej rekolekcje poprowadzi kapłan z Indii O. Jose Anthony Maniparapil, uzdrowiciel-charyzmatyk.

Zaproszony gość, choć mało znany w naszym kraju, prowadzi już kursy duchowości w Indyjskim Instytucie. Nieznany Polakom kapłan z Indii wziął również udział w filmie Nurunguvettangal (Klejnoty światła). W Dźwirzynie spotka się z wiernymi z całej Polski, w ramach rekolekcji, które poprowadzą do uzdrowienia przez Słowo Boże.

W ostatnim czasie goście przybywający do Europy z innych kontynentów stają się coraz bardziej popularni. Nie tak dawno w większych miastach Polski goszczono kapłana-charyzmatyka o. Bashoborę. „Czarnoskóry uzdrowiciel” jak szybko okrzyknęły go media, podczas swoich modlitw wielokrotnie stawał się bezpośrednim narzędziem Boga i dokonywał cudów na oczach ludzi. „Ludzie wstają z wózków, niewidomi odzyskują wzrok, a problemy z ciśnieniem, rakiem, bólami kręgosłupa i innymi schorzeniami nagle ustępują” – opowiada Monika, organizatorka jednego z tego typu wydarzeń.

Choć biskupi nie chcą wypowiadać się na temat spotkań organizowanych z udziałem o. Johna Bashobory, to w wielu diecezjach jest jednym z najczęściej zapraszanych gości. Nie tylko uzdrowienie fizyczne, którego ludzie poszukują z coraz większym zapałem, ale przede wszystkim uzdrowienie duchowe oferują „uzdrowiciele-charyzmatycy”.

Na podstawie:
www.rekolekcje.strefa.pl
www.smsznieba.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Krystyna Słyk
  • Krystyna Słyk
  • 02.05.2011 14:14

W Pionkach od 14-16 czerwca 2011 będzie o. Joseph Vadakkel - więcej na stronie wspólnoty Jezus Żyje
http://jezus-zyje.e-odnowa.pl/rekolekcje.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.