Facebook Google+ Twitter

Użytkownicy Iphone'ów mogą korzystać ze Skype'a

Posiadacze Iphone'ów od wtorku mogą pobierać na swój telefon komunikator Skype. Aplikację można ściągnąć z iTunes App Store. Zasady połączeń są identyczne jak w przypadku komputerowej wersji komunikatora. Połączenia z innymi użytkownikami Skype są bezpłatne. Rozmowy z innymi numerami kosztują. Dzwonienie będzie jednak możliwe jedynie, gdy urządzenie będzie się znajdować w zasięgu sieci Wi-Fi.

screen ze strony Skype / Fot. SkypeTa wersja komunikatora nie będzie jednak posiadała wszystkich funkcjonalności dostępnych w komputerowej wersji Skype. Twórcy tej wersji programu nie uwzględnili możliwości nawiązywania połączeń wideo i rozmów konferencyjnych.

Zadowoleni powinni być także użytkownicy gadżetu iPod Touch. Skype będzie działał na tych wersjach urządzenia, które posiadają możliwość łączenia się z siecią Wi-Fi. Posiadacze starszych modeli będą potrzebowali słuchawek i mikrofonu, aby móc rozmawiać. Właściciele modelu iPod Touch wypuszczonego we wrześniu ubiegłego roku, mają szczęście - ta wersja posiada już mikrofon.

W maju ukaże się wersja programu kompatybilna z BlackBerry. Obecnie Skype działa już na wybranych modelach telefonów Nokia, a także urządzeniach z systemem Windows Mobile oraz Android.

Źródła: BBC, Timesonline, Dziennik Internautów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.