Facebook Google+ Twitter

Użytkownicy PlayStation powinni zmienić hasła do swoich kont

20 kwietnia hakerzy włamali się do banku danych Sony. Hakerzy wykradli wiele danych użytkowników między innymi adresy, nazwiska, adresy poczty e-mail oraz loginy i hasła. Koncern Sony radzi, aby użytkownicy zmienili swoje hasła dostępu.

 / Fot. PlayStation / mat.pras.W oświadczeniu japońskiego koncernu Sony możemy przeczytać, że "Aktualizacja logistyczna PlayStation3 wymaga, aby wszyscy użytkownicy zmienili swoje hasło dostępu do PlayStation i do serwisu Qriocity".

Oprócz adresów oraz loginów i haseł hakerzy mogli wykraść dane kart kredytowych, dlatego specjaliści radzą, aby bacznie obserwować stan swoich kont bankowych. Jeżeli to samo hasło, którym posługujemy się w PlayStation Network, mamy ustawione w innych serwisach, powinniśmy je jak najszybciej zmienić, żeby uniknąć włamania na kolejne konta.

Czytaj więcej: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/hakerzy_zaatakowali_klientow_sony_192439.htmlHakerzy zaatakowali klientów Sony

- Gdy próbuję połączyć się z PlayStation Network, pokazuje się komunikat, że trwa konserwacja sieci PSN - mówi Tomek, użytkownik PlayStation 3. - Na bieżąco kontroluję stan konta i skrzynkę mailową. Na razie nie widzę żadnych śladów włamania - dodaje.

Na całym świecie z PlayStation korzysta ponad 77 milionów osób.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie PlayStation. (Kliknij tutaj!)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.