Facebook Google+ Twitter

Użytkownicy Windows 7 mogą zaktualizować swój system do Windows 10 przy pomocy usługi Update

Użytkownicy systemu Windows 7 mogą zainstalować Windows 10 Technical Preview nie tylko przy pomocy płyty instalacyjnej lub specjalnie przygotowanej pamięci USB, ale również z pomocą usługi Windows Update.

 / Fot. MicrosoftOkazuje się, że nie tylko użytkownicy systemów Windows 8 i 8.1 mogą przetestować wersję rozwojową Windowsa 10 przy pomocy witryny Windows Update. Jest to możliwe także dla użytkowników Windows 7 - podaje PC World.

Pierwszy wymóg to dołączenie do programu Windows Insider. Microsoft na swojej stronie studzi nieco zapał i kieruje swój program do "komputerowych ekspertów lub specjalistów branży IT", ale w praktyce dołączyć może do niego każdy. Żeby się zarejestrować wystarczy posiadać Konto Microsoft (choćby pocztę w domenie Outlook.com lub Hotmail.com).

Czytaj także: Windows 10 zamiast 9. Microsoft zapowiedział nowy system. Pojawi się w połowie 2015 roku


System Windows 10 Technical Preview jest dostępny z poziomu Windows Update jeżeli nasza "Siódemka" posiada dodatek service pack - SP1, który jest dostępny bezpłatnie.

Usługa Windows Update dostępna jest z poziomu Panelu Sterowania (Panel sterowaniaWszystkie elementy Panelu sterowaniaWindows Update).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

zanim ktoś skorzysta z tej "wyjątkowej" okazji.... powinien dokładnie przeczytać opinie ekspertów na temat windows10 , a także nowe warunki i wymagania licencyjne Windows10 a szczególnie wersji preview = tym bardziej że wykonanie downgrade jest praktycznie niemożliwe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.