Facebook Google+ Twitter

V ARTYSTYCZNE ZDERZENIA w Krakowie

Artystyczne Zderzenia to cykliczna propozycja multimedialnych spotkań w formie talk-show na kulturalnej mapie Krakowa. Zaproszeni goście pochodzą najczęściej z innych, niż Małopolska regionów Polski.

 / Fot. plakatProjekt jest pomysłem Ewy Włodarskiej, poetki oraz Marty Półtorak dziennikarza i poetki. Zaproszeni goście to najczęściej osoby skupione na artystycznych portalach społecznościach, które pragną spotkać się w „realu” i promować swoją twórczość. Jednak celem Zderzeń…nie jest tylko i wyłącznie prezentacja, ale przede wszystkim dialog pomiędzy zaproszonymi gośćmi i ich własnym dorobkiem. Tym razem zintegrujemy ze sobą świat poezji i obrazu.

Wystąpią dla Państwa: Mirka Szychowiak-poetka w zderzeniu z fotografami: Marią Kuczarą i Rafałem Babczyńskim. Stroną muzyczną zajmą się: Ewelina Jurczak, Mirosław Gumularz i Grzegorz Jurczak, a videoarty przygotuje Bartosz Wołkowski.

Celem przedsięwzięcia jest pokazanie, że sztuka pomimo pozornych różnic jest tak naprawdę tylko kodem w ukazywaniu wartości zarówno uniwersalnych, jak i osobistych. Każdy z zaproszonych gości będzie konfrontowany z artystą, reprezentującym inny rodzaj sztuki lub formy estetycznej, w obrębie tych samych rodzajów działalności artystycznej.

Informacje na FACEBOOK

Piwnica Pod Baranami. PRACOWNIA
Rynek Główny 27, Kraków
15. Marca 2013, Godz. 19.00
Wstęp wolny

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.