Facebook Google+ Twitter

V edycja konkursu "Chiny: od Konfucjusza do Jackie Chana"

To właśnie Ty masz szansę przeżyć latem największą przygodę swojego życia! Tajemnice Zakazanego Miasta, potęga Wielkiego Muru, jedzenie pałeczkami i wyjątkowość chińskiej kultury będą spełnieniem Twoich marzeń!

 / Fot. IKNie zwlekaj – weź udział w V edycji konkursu „Chiny: od Konfucjusza do Jackie Chana”. Państwo Środka czeka na Ciebie!

Instytut Konfucjusza w Krakowie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych w wieku do 18 lat z całej Polski do udziału w V edycji konkursu „Chiny: od Konfucjusza do Jackie Chana”. Dzięki znajomości historii, geografii i kultury Chin uczniowie mają szansę rozpocząć wspaniałą przygodę i niezapomnianą z językiem chińskim.

Głównymi nagrodami dla trzech uczniów jest uczestnictwo w wakacyjnym tygodniowym obozie językowym w Pekinie wraz z przelotem (latem 2015 roku). Nagrodami dodatkowymi dla uczestników oraz nauczycieli prowadzących są kursy języka chińskiego w Instytucie Konfucjusza w Krakowie, prenumeraty czasopisma Cogito oraz atrakcyjne nagrody książkowe.

Tegoroczna edycja konkursu „Chiny: od Konfucjusza do Jackie Chana” będzie się składała z dwóch etapów: w pierwszej części uczniowie będą mieli za zadanie rozwiązać test wyboru. W drugim etapie 10 osób o najwyższych wynikach z testu będzie odpowiadało ustnie na dwa pytania powiązane z listą zagadnień opublikowanych na stronie internetowej organizatora.

Oba etapy konkursu odbędą się 13 grudnia 2014 roku.

Zgłoszenia należy przesyłać do 1 grudnia 2014 roku e-mailem na adres konkurs(at)instytutkonfucjusza.pl, drogą pocztową, faxem +48 12 422 87 16 lub też osobiście przynieść do siedziby Instytutu.

Więcej szczegółów na: www.instytutkonfucjusza.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.