Facebook Google+ Twitter

V Gala "Anny dla Anny Dymnej"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-12-04 18:38

Anna Dymna – to nie tylko wielka , znana aktorka, ale również prezes Fundacji "Mimo wszystko". Fundacja ta, działa od roku 2003, została powołana, aby ratować grupę dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną.

V Gala Anny dla Anny Dymnej / Fot. Autor plakatu -Anna Mirska-Perry3 grudzień - to Światowy Dzień Niepełnosprawnych. Na co dzień pochłonięci swoimi problemami nie skupiamy się na ludziach, którzy są "inni" i to nie ze względu na kolor skóry, pochodzenie ale swoją niepełnosprawnością dla niejednych są spostrzegani jako "Inni". Rząd co roku ogranicza dostęp do rehabilitacji, zmniejsza dotacje z budżetu i gdyby nie działające fundacje, sytuacja tych ludzi, dotkniętych kalectwem fizycznym, intelektualnym byłaby nieciekawa.

Pomimo że, jak wcześniej napisałam, ze względu na nasze tempo życia nie zastanawiamy się nad losem z jakim borykają się niepełnosprawni, nie zostajemy jednak obojętni na wszelkie akcje charytatywne. Dlatego przyłączmy się do dobroczynnej licytacji niecodziennych przedmiotów, jakie można nabyć drogą licytacji, a przedmiot zakupiony może okazać się trafionym prezentem świątecznym dla bliskiej osoby. Kupując coś na tej właśnie aukcji 100% dochód jest przeznaczany na dwie niepełnosprawne osoby: Kasię Wolińska i Amandę Kępińską.

Inicjatorką i oragnizatorką V Gali Anny dla Anny Dymnej jest Anna Mirska-Perry. Za zgodą Anny Mirskiej -Perry, dołączam Komunikat Prasowy wraz i z informacją o Wielkiej Gali Anny dla Anny.

Informacje o Gali: Wielka Gala Anny dla Anny Dymnej to wydarzenie dobroczynne, cykliczne, którego celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, zainicjowane i organizowane przez Annę Mirska-Perry (na co dzień COO w IN-VI Investment Vision AG: www.in-vi.com) w czerwcu 2004 r. Stałymi elementami Gali są: aukcja charytatywna, koncerty, pokazy mody oraz oczywiście bankiet i losowanie nagród. Cechą charakterystyczną uroczystości jest obecność wielu znanych z pierwszych stron gazet Ann, które uczestniczą w niej osobiście, pomagają prezentować sprzedawane podczas aukcji przedmioty oraz często same występują czy prowadzą to wydarzenie.

Za każdym razem Galę uświetnia obecność Anny Dymnej, która przyjeżdża z Krakowa i razem z warszawskimi Annami nie tylko koncentruje się na tym, aby podczas aukcji zaprezentować z najlepszej strony sprzedawane precjoza, ale zawsze pozostawia gościom przesłanie, którego nie sposób zapomnieć i które zmienia nasze spojrzenie na świat.Pomysł Gali zrodził się sześć lat temu dość przypadkowo podczas rozmowy przy kawie: – Z koleżanką Anną Kubik, rozważałyśmy możliwość zorganizowania własnych zbliżających się imienin, przy okazji rozpropagowania jednego z warszawskich klubów. Nie chciałyśmy zorganizować imprezy „jak u cioci na imieninach”, więc pomyślałam o tym, aby wszystko odbyło się ze znacznie większym rozmachem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

MoroMorowy
  • MoroMorowy
  • 28.12.2010 13:27

Anna Dymna – to nie tylko wielka , znana aktorka, ale również prezes Fundacji "Mimo wszystko".
Dla mnie przede wszystkim pani Anna to dobry człowiek dla innych (chociaż słyszałem inne opinie). O zaufaniu do pani Dymnej świadczy choćby ilość pieniędzy z 1 proc. na jej fundację - aż 12 mln zł. To o czymś świadczy. Szkoda, że inni nie są tacy jak pani Anna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr Żyła
  • Piotr Żyła
  • 05.12.2010 22:38

Rzeczywiście... Mimo, ze publikacja w "Kronikarzu" nastąpiła wcześniej, to Jola jest autorką tego tekstu i wypada pod nim umieścić jej nazwisko...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziekuję wszystkim, tak to jest mój artykuł
Napisanie miało na celu, by ta informacja dostała szybko
i w jak najwięcej miejsc , a czytelnic mogli wziąść udział w aukcji charytatywnej
Komunikat prasowy dostarczyła Anna Mirska-Perry.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziekuję wszystkim, tak to jest mój artykuł
Napisanie miało na celu, by ta informacja dostała szybko
i w jak najwięcej miejsc , a czytelnic mogli wziąść udział w aukcji charytatywnej
Komunikat prasowy dostarczyła Anna Mirska-Perry.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedyś miałem wielki zaszczyt i przyjemność poznać osobiście panią Annę Dymną. Wspaniała kobieta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najwyraźniej tam publikacja miała miejsce wcześniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie rozumiem źródła. tego artykułu, albowiem to Jolanta Maria Budniak. autorka Wiadomości24 figuruje w serwisie "kronikarz" jako autorka
http://kronikarz.org.pl/wydarzenia/polska/1339-v-gala-anny-dla-anny-dymnej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podziwiam ją zawsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ach ta "Pawlaczka" cały czas aktywna i ile dobrego zrobi?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.