Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21519 miejsce

V Jarmark Wojewódzki w Łodzi

Od 5 do 7 września na ulicy Piotrkowskiej odbył się V Jarmark Wojewódzki. Podczas imprezy swoje oferty zaprezentowały różne regiony Polski. Gościliśmy również przyjezdnych z zagranicy. Była zabawa, degustacja i koncerty.

1 z 19 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Jarmark odbywał się od 5 do 7 września w Łodzi na części Piotrkowskiej przeznaczonej na deptak. Fot. Patrycja Cychner
Jarmark odbywał się od 5 do 7 września w Łodzi na części Piotrkowskiej przeznaczonej na deptak. Fot. Patrycja Cychner

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

dzięqje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ Tak mnie ta galeria wciągnęła, że ani się nie obejrzałem, jak, mimo dystansu, nagle stanąłem na łódzkiej ulicy. A tam już od samego rana krzątanina. Bo trzeba się przecież pokazać jak najlepiej, gdy województwo całe ma zjechać, aby trochę się zabawić i pohandlować. Goście nie zawiedli. I kapele zjechały zewsząd, nawet z zagranicy. Tańczą, śpiewają, przytupują. Wszędzie wesoło, więc ludzie tłumnie ściągają, a dzieciarnia hałaśliwa i nieznośna, nawet do fontanny powłaziła. Jak to na jarmarku. Nawet rycerz się zjawił, ale w lekkiej zbroi, bo ciepło. A niedaleko pokaz taneczny z chińskimi figurami. Ot tak, dla relaksu! I miód się leje. Tylko stary Tuwim z ciekawością spogląda z ławeczki na barwne stragany i atrakcjom nie może się nadziwić. Dzieci siadają tuż obok niego i wszystko jest tak jak dawniej, gdy był jeszcze młody. Nawet słońce to samo. Taki Julianowi piękny prezent Łódź zrobiła w pierwszy wrześniowy weekend! A Patrycja nam to ślicznie pokazała, nie szczędząc czasu i talentu, za co się jej wielki plus należy. Bo jak mówi Moja Piękna: trzeba doceniać słowa, ale cenić czyny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ładnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.