Facebook Google+ Twitter

V Międzynarodowy Rajd po Lotniskach Warmii i Mazur dobiegł końca

V Międzynarodowy Rajd po Lotniskach Warmii i Mazur dobiegł końca. Załogi z Polski i Litwy uczestniczące w rajdzie, spędziły kilka miłych dni w Krainie Wielkich Jezior

 / Fot. Michał Deela (User:Pibwl)/CC 3.0,2.5,2.0V Międzynarodowy Rajd po Lotniskach Warmii i Mazur dobiegł końca. Załogi z Polski i Litwy uczestniczące w rajdzie, spędziły kilka miłych dni w Krainie Wielkich Jezior. W trakcie pobytu, uczestnicy mieli okazję podziwiać piękne krajobrazy mazurskiej
okolicy, uczestniczyć w rejsie żaglowcem CHOPIN, odwiedzić okoliczne lotniska min. Gryźliny, Kikity, Babięta czy Elbląg.

Piloci mogli sprawdzić się w lądowaniu na celność. Organizatorzy przewidzieli także atrakcje wodne : spływ kajakowy przepiękną rzeką Krutynią oraz rejs łodzią po Zalewie Wiślanym. Uczestnicy rajdu zostali bardzo miło przyjmowani przez inne lotniska. W Gryźlinach, na załogi czekała tradycyjnie już, pyszna zupa szczawiowa z ziemniaczkami, która budzi zachwyt wśród wszystkich mających szansę jej spróbować.

Ostatniego dnia rajdu organizatorzy przygotowali krótki pokaz zdjęć aby wspólnie
przypomnieć sobie fantastyczne chwile spędzone w miłym gronie. Na koniec każdy otrzymał pamiątkowy certyfikat uczestnictwa. Załogi opuściły lotnisko w wyśmienitych humorach a organizatorzy mają nadzieję, że powrócą do nas za rok !
W imieniu organizatorów dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne imprezy oraz na indywidualne odwiedzanie naszego lotniska.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Mazury


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.