Facebook Google+ Twitter

V MMA Challengers w Elektrociepłowni Szombierki

Na 21 listopada w murach zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu zaplanowano V Galę MMA, czyli mieszanych sztuk walki.

Kilkanaście walk zawodowych o pas MMA oraz jeden pojedynek o tytuł mistrzowski MMAC zgromadzi w postindustrialnej hali Elektrociepłowni Szombierki zawodników z Polski, Czech i Słowacji.

Jak zapowiadają organizatorzy imprezy, walką wieczoru będzie pojedynek obrońcy mistrzowskiego pasa MMA Challengers w kategorii 93 kg, Ireneusza Cholewy ze Słowakiem Borisem Tonkoviżem.

 / Fot. Materiał reklamowy organizatorówSędzią głównym MMA Challengers będzie gwiazda polskiej sceny MMA, posiadacz pasa KSW, Krzysztof Kułak. Ponadto wśród zaproszonych gości będziemy mogli obejrzeć Damiana Jonaka, bokserskiego mistrza świata federacji WBC oraz IBC, a także czołowych polskich zawodników mieszanych sztuk walki, Damiana Grabowskiego i Marcina Helda, posiadacza mistrzowskiego pasa w kategorii 73 kg.

Począwszy od bytomskiej edycji MMA Challengers walki będą odbywać się w oktagonalnym ringu otoczonym siatką w dwóch pięciominutowych rundach. Natomiast podczas pojedynków rozgrywanych w turniejach, walki przebiegają w w dwóch czterominutowych rundach z minutową przerwą. Jeżeli w przepisowym czasie walki nie nastąpi rozstrzygnięcie (knockout, poddanie lub wycofanie zawodnika) zwycięstwo zostanie ogłoszone na podstawie wskazań sędziów bocznych.

Warto zauważyć, iż listopadowa gala to nie jedyna impreza tego typu w Bytomiu w tym roku, gdyż na 12 grudnia zaplanowano turniej MMA - Hadaka Waza.

MMA - Mixed Martial Arts, czyli mieszane sztuki walki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Prawdę powiedziawszy po raz pierwszy wybieram się "na żywo", a wrażenia przedstawię w materiale. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ważna informacja o imprezie, jakich w Polsce jest zbyt mało. Realna walka bez ograniczeń to nie boks, czy zapasy. Oby takie odbywały się tylko jako sportowe zmagania...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.