Facebook Google+ Twitter

Van der Vaart blisko Realu

Rafael Van der Vaart jest coraz bliższy przejścia do Realu Madryt - donosi dziennik "Marca". Pomocnik HSV Hamburg, którym interesuje się kilka klubów piłkarskiej Europy najprawdopodobniej w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw innego klubu.

Artykuł o piłkarzu w dzienniku "Marca". / Fot. Jego osobą pewien czas temu interesowały się również inne europejskie kluby, jak choćby Atletico Madryt, Valencia CF, Juventus Turyn, czy Tottenham Hotspur. Dwóm ostatnim klubom piłkarz osobiście odmówił podpisania kontraktu. Obecnie wydaje się jednak, że te drużyny nie mają już zamiaru starać się o pomocnika Hamburgera SV.

Rozgrywający Oranje podobno dogadał się już z działaczami Królewskich i czeka tylko na sfinalizowanie kontraktu, opiewającego najprawdopodobniej na sumę dwudziestu milionów euro.

Rafael Van der Vaart jest uznawany za bardzo utalentowanego piłkarza, jednak plaga kontuzji jakie go dopadły w ostatnim czasie nie pozwoliła na tak szybki rozwój jak w przypadku Cristiano Ronaldo. O jego talencie mogą świadczyć indywidualne wyróżnienia jakie zdobył, grając jeszcze w Holandii:

- Talent Roku w Ajaxie Amsterdam - 1999, 2000, 2001
- Sportowiec Roku w Amsterdamie - 2001
- Talent Roku w Europie - 2002

Van der Vaart pokazał na Euro 2008, że jest piłkarzem światowej klasy i w niczym nie ustępuje innym zawodnikom, grającym na najwyższym światowym poziomie.

Jeśli doszłoby do zakupu tego piłkarza przez obecnego mistrza Hiszpanii będzie to już piąty Holender w obecnym składzie Los Blancos po van Nisterlooyu, Robbenie, Sneijderze i Drenthe.

Poniżej link to artykułu na oficjalnej stronie dziennika "Marca".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wiem o co Ci chodzi Bartłomieju. Pisząc ten artykuł nie korzystałem z tej strony. A jeśli chodzi o cytaty, które zamieściłęm, to powiem Ci, że nie tylko ta strona korzysta z usług agencji ASInfo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=93569

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.