Facebook Google+ Twitter

Van Halen z Davidem Lee Rothem ruszą w przyszłym roku w trasę

Wielki sceniczny powrót w najlepszym składzie zapowiedzieli muzycy Van Halen. Niestety, długo oczekiwana nowa płyta, o której wiele się w tym roku mówiło, nadal pozostaje tajemnicą.

Zapowiadane koncerty będą pierwszymi od 2007 r., kiedy to do zespołu zawitał ponownie David Lee Roth. Jak podało CNN Entertainment bilety będą w sprzedaży już od 10 stycznia przyszłego roku.

Zainteresowanym oznajmiam, iż oczywiście to właśnie ci panowie nagrali niemal taneczny utwór "Jump", który tak często przygrywał Adamowi Małyszowi i pozostałym skoczkom narciarskim w czasie każdego z turniejów.

Za najlepszy w dorobku grupy uważany jest najczęściej album "1984". Nagrany 28 lat temu krążek zawierał między innymi wspomniany utwór "Jump". Olbrzymi sukces nie zapobiegł odejściu Davida Lee Rotha, którego do czasu kolejnych rezygnacji i powrotów do zespołu zastępował, na przykład Sammy Hagar.

Legendarny zespół przyciąga też uwagę osobowością jaką niewątpliwie jest Edward Van Halen. Wirtuoz gitary, którego stawia się na równi z największymi. Onegdaj przypisywano mu za jego znak firmowy pozostawianie nadpalonych gryfów i główek gitar. Ed miał zwyczaj grać i odkładać zapalonego papierosa "pod ręką" o którym w uniesieniu zapominał. Obecnie członkowie zespołu wydają się żyć zdrowiej jak większość nobliwych Amerykanów.

Na zachętę króciutki trailer:


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.