Facebook Google+ Twitter

Vancouverska przygoda z Teatrem Popularnym dobiegła końca

Spektakl "Żółta szlafmyca albo kolęda na Nowy Rok" Franciszka Zabłockiego, który wyreżyserowała Julia Wernio, wystawiono 7 i 8 stycznia w Evergreen Theatre w Coquitlam. Julii Wernio udało się stworzyć sztukę pełną humoru, z ciekawymi obserwacjami na temat przewrotności ludzi.

Julia zaraziła zespół aktorski swym zapałem i pasją do teatru, wynosząc amatorski teatr na wyżyny zawodowstwa.

Niewątpliwym atutem sztuki jest muzyka, napisana przez Piotra Salabera. Muzyka świetnie wpływa na tekst sztuki. Piotr w znakomity sposób przygotował muzycznie aktorów i kolędników.

Nasi wspaniali goście 10 stycznia odlecieli do Polski. Mimo że ich pobyt był krotki, zawiązała się między nami prawdziwa więź i podczas pożegnania łzom nie było końca. Kiedy Julia i Piotr przekroczyli linię odprawy na lotnisku, zespół aktorski zaśpiewał "Żółtą Szlafmycę" - motyw muzyczny spektaklu.

Zespół Teatru Popularnego ma nadzieję na dalszą współpracę z Julią i Piotrem. Julia Wernio wyraziła zadowolenie z tej krótkiej vancouverskiej przygody. Podjęła się wyreżyserowania nienajłatwiejszej sztuki, z nieznanym zespołem amatorskim, lecz sukces przedstawienia uwieńczył trud pracy Julii, Piotra i zespołu Teatru Popularnego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.