Facebook Google+ Twitter

„Vanity Fair” ogłosił ranking najlepiej ubranych ludzi. Wyróżnił także Polkę!

Na prestiżowej liście magazynu znaleźli się piosenkarz Justin Timberlake, księżna Kate Middleton i aktorka Charlize Theron. Był też polski akcent.

 / Fot. printscreen vanity FairOd 1940 roku „Vanity Fair” przyznaje tytuły najlepiej ubranych. Tradycją jest, że na wrześniowej okładce „Vanity Fair” pojawia się zwyciężczyni rankingu "International Best-Dressed List". Tym razem we wrześniowym numerze zobaczymy zdjęcie tragicznie zmarłej księżnej Diany. Do laureatki listy - Kerry Washington, aktorki znanej z „Django” – należała po prostu sierpniowa okładka. Zdarzenie skrytykował „New York”: "To po prostu wstyd, że Karry Washington nie znalazła się na okładce magazynu w tym miesiącu, zamiast kolejnej martwej kobiety. Przecież jej zwycięstwo w rankingu wydaje się w pełni zasłużone".

Washington na liście pojawiła się po raz pierwszy i zrobiła to w iście wyśmienitym stylu – zaczynając od pierwszego miejsca. Pozostawiła w tyle Beyonce, królowę burleski Ditę von Tesse czy dobrze radzącą sobie w roli projektantki Victorię Beckham. Wśród mężczyzn królował stylowy piosenkarz Justin Timberlake, który uwiódł jury klasyką w wykonaniu Toma Forda. Pokonał on koszykarza LeBron Jamesa, Keitha Richardsa,a także projektanta Thoma Browne’a.

Tajemnicza czwórka

Dziś listę układa czwórka redaktorów magazynu, ich nazwiska pozostają jednak w tajemnicy. Pomagają im w tym gościnnie zaproszeni redaktorzy z poza „Vanity Fair”. Pierwszą taką listę stworzyła Eleanor Lambert, założycielka Rady Council of Fashion Designers of America. Chciała w ten sposób zwrócić uwagę świata na amerykańską modę i promować projektantów. W tym roku doszło do pewnej zmiany. Mianowicie, szansę by znaleźć się na liście dostali czytelnicy magazynu. Wystarczyło wysłać zdjęcie swojej stylizacji. Zgłosiła się m.in. córka premiera Kasia Tusk. Nie znalazła się ona jednak na dodatkowej liście "International Best-Dressed List Challenge" zarezerwowanej dla stylowych czytelników. Zamiast niej wyróżniona została inna Polka – Magdalena Knitter. Na co dzień Knitter zajmuje się swoim blogiem i jest personal shopperem. Mieszka w Anglii i tu też najchętniej robi zakupy. Jednak jury uwiodła czerwoną sukienką polskiej marki La Mania, swojej przyjaciółki Joanny Przetakiewicz. Jako ikony stylu wymienia Jackie Onassisa i Lee Radziwiłła. Z akcesoriów uwielbia torebki i buty, przyznaje się też do słabości i bezradności wobec klasyków Chanel.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.